Znaki zodiaku - co nudzi je w związku?

Baran

Baran to partner podatny na nudę w związkach. Ten znak zakochuje się bez namysłu i zanim się obejrzy, już jest w relacji. Rządzony przez Marsa, planetę pasji, żyje dzięki pogoni za romansem. Jeśli ktoś wpadnie mu w oko, momentalnie będzie chętny na nowe doświadczenia. Może zerwać związek, w który wdała się rutyna pod wpływem impulsu związanego z kimś innym. Niestety, podniecenie związane z podbojem po jakimś czasie zawsze przemija. Wtedy Rogacz znów zaczyna się nudzić, o ile jego partner nie jest równie spontaniczny i przygodowy, co on. 

Byk

Kiedy Byk jest w związku, daje z siebie wszystko. Uwielbia dzielić swoją strefę komfortu z osobą, którą kocha. Ponieważ to prawdziwy domator, zwykle najwięcej czasu spędza w czterech ścianach. Nudzi się partnerem dopiero kiedy ten prowadzi własne życie i nie uczestniczy w jego aktywnościach, albo nie dotrzymuje obietnic. Byk w relacji chce czuć się bezpiecznie. Partnerstwo ma dla niego ogromne znaczenie. 

Bliźnięta

Bliźnięta to ciekawski znak powietrzny znany z tego, że szybko się nudzi. Kończy relację w mgnieniu oka, jeśli pozna nową, "ekscytującą" osobę. Przykucie uwagi Bliźniąt zajmuje dużo czasu, ale kiedy już rozwiążą enigmę, natychmiast zmieniają obiekt swoich westchnień. Potrzebują partnera, który je zaskakuje i porywa na niezbadane głębiny. W przeciwnym razie zaczną szukać romansu. W związku najbardziej doskwiera im rutyna.

Rak

Rak nie rezygnuje z relacji tak łatwo. Włożył dużo wysiłku w otworzenie się na nową osobę, dlatego zrobi wszystko, żeby jego związek działał. Nudzi się dopiero kiedy partner zaczyna prowokować w nim nieufność. Rak jest wrażliwy emocjonalnie, dlatego wymaga poczucia bezpieczeństwa. Jeśli nie może zaufać kochankowi, powoli przestaje się starać. Zamiast miłości odczuwa zmęczenie i znużenie swoją relacją. Woli być sam niż przeżywać katusze. Wie, że zasługuje na coś lepszego. 

Znaki zodiaku skłonne do zdrady >>