Znaki zodiaku vs. randki online

Baran

Czas spędzony w aplikacji: kilka minut tygodniowo

Baran traktuje Tindera jak wyzwanie. Nie marnuje czasu na przesuwanie palcem. Z sieci wielu ludzi intuicyjnie wyławia osobę, z którą zamierza pójść na randkę. Wysyła jej zalotną wiadomość, by już następnego dnia spojrzeć sobie w oczy. Wie, czego chce, jest staroświecki, i nie lubi rozwijać znajomości w internecie. Dla niego liczy się akcja na żywo. Jeśli uda mu się znaleźć swoją drugą połówkę, bezpowrotnie zniknie z aplikacji randkowej.

Byk

Czas spędzony w aplikacji: jedna godzina dziennie, codziennie

Byki nie traktują randek poważnie, dopóki nie trafi ich strzała Amora. A to, niestety, zdarza się rzadko, ponieważ ten ziemski znak jest staromodny. Wierzy w miłość na całe życie i od pierwszego wejrzenia. Jeśli nie czuje tego od razu, podchodzi sceptycznie do nowej relacji. W aplikacjach randkowych prowadzi grę miłosną, która opiera się na rozrywce. Lubi flirtować, kiedy leży w wannie, lub na kanapie, oglądając Netflixa. W ten przyjemny sposób zabija swój czas wolny.

Bliźnięta

Czas spędzony w aplikacji: bez przerwy lub wcale

Bliźnięta to najbardziej niezdecydowany znak zodiaku. Aplikacje randkowe pochłaniają je na wiele godzin, ponieważ są mistrzami w prowadzeniu konwersacji i to z kilkunastoma osobami na raz. Uwielbiają flirtować. Dzielą się z innymi swoim ciętym humorem oraz wszechstronnymi zainteresowaniami. Chętnie podsyłają potencjalnym kandydatom własną listę przebojów na Spotify. Dają się pochłonąć długim rozmowom. Niestety, szybko się nudzą, i porzucają swoje tinderowe zdobycze jeszcze zanim pójdą z nimi na randkę. Pod wpływem emocji usuwają aplikację, aby wrócić do niej po paru miesiącach. 

Rak

Czas spędzony w aplikacji: kilka razy do roku

Raki to oldschoolowi romantycy, którzy nie są przekonani do poznawania swoich bratnich dusz online. Jeśli randkują, to w domowym zaciszu, gdzie czują się najbezpieczniej. Kiedy poznają kogoś przez internet, najpierw prowadzą tygodniowe konwersacje, a dopiero później aranżują spotkanie. Używają Tindera kilka razy do roku, traktując go jako ostateczność. Kiedy miłość poznana w aplikacji je zawiedzie, robią sobie od niej długi detoks.

 

Lew

Czas spędzony w aplikacji: raz w w miesiącu

Lwy są bardzo pewne siebie, ale od czasu do czasu muszą podwyższyć swoją samoocenę. Czasami to jedyny powód, dla którego używają aplikacji randkowych. W końcu nie mają problemu z tym, by nawiązać interesującą znajomość na żywo. Dreszczyk emocji, który towarzyszy publikowaniu seksownych selfies i zdobywaniu setek dopasowań, a następnie ignorowaniu kandydatów, zaspokaja ego Lwa przynajmniej na miesiąc. Rzadko kiedy z tych romansów wynika coś poważnego. 

Panna

Czas spędzony w aplikacji: zerowy

Panny nie znoszą aplikacji randkowych. Według nich poznawanie potencjalnej miłości za pomocą internetu jest nielogiczne. Jak mają sprawdzić czyjąś wiarygodność? Nie zamierzają tracić swojej energii na długie konwersacje, a później spotkania. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku zazwyczaj mają napięty harmonogram. Są zbyt zajęte, by poświęcić swój czas nieznajomym nie związanym z ich kręgiem zawodowym. Jeśli poznają miłość, to w sposób naturalny, na żywo, w pracy, lub za sprawą przypadku. 

Waga

Czas spędzony w aplikacji: głównie weekendy

Wagi dbają o opinię innych, przeglądając się w ludziach niczym w zwierciadle. Ślęczą w aplikacjach randkowych w weekendy, poszukując swoich idealnych dopasowań. Lubią flirtować w wiadomościach i umawiać się na randki z nadzieją, że "to będzie TO". Słodkie słówka bardzo szybko mydlą im oczy. Łatwo dają się wykorzystać osobom, które interesuje tylko seks. Zanim pójdą na spotkanie, powinny zapytać o opinię przyjaciół. Dzięki temu unikną miłosnych naciągaczy. 

Skorpion

Czas spędzony w aplikacji: całe noce

Skorpiony to seryjni uwodziciele, dla których aplikacje miłosne są tylko kolejnym narzędziem do łamania serc. Lubią świadomość, że mogą rozkochiwać w sobie obce osoby, bez wychodzenia z łóżka. Potrafią zarwać nocki na poszukiwaniu potencjalnych dopasowań i pisaniu pikantnych wiadomości, przeplatanych zdjęciami w bieliźnie (lub bez...). Flirt nigdy ich nie nudzi. Ci miłośni stratedzy są nie do zatrzymania. Jeśli ktoś dodatkowo ujmie je swoją głębią, ma szansę zamienić romans online w rzeczywistość. 

 

Strzelec

Czas spędzony w aplikacji: kilka godzin dziennie

Dla ognistych Strzelców aplikacje miłosne służą do organizowania seks-randek. Nie szukają tam bratnich dusz, czy miłości. Jeśli logują się na Tindera, interesuje ich one-night stand. Urodzeni pod tym znakiem uwielbiają flirtować, a związek traktują jako ostateczność. Dopóki są młodzi, korzystają z życia i manifestują swoją wolność poprzez seks, kiedy tylko mają na to ochotę. Lubią mieć zróżnicowanych kochanków. Wiedzą, jak przekonać do siebie każdego, za sprawą zaledwie jednej wiadomości. 

Koziorożec

Czas spędzony w aplikacji: kilka razy w miesiącu

Koziorożce działają podobnie jak Panny - na pierwszym miejscu zawsze stawiają pracę. Ich życie miłosne rozkwita w czasie wolnym, który jest bardzo ograniczony. Nie dają się pochłonąć aplikacjom randkowym. Korzystają z nich w bardzo praktyczny sposób. Umawiają się na randkę dopiero, kiedy znajdą zadowalające je dopasowanie. Są bardzo wybredne. Jeśli po wielu rozmowach w końcu zdecydują się na spotkanie, mają duże szanse, że ich wybranek będzie osobą, jakiej poszukują. 

Wodnik

Czas spędzony w aplikacji: zagląda sporadycznie

Korzystanie z aplikacji randkowych przez Wodniki jest takie samo, jak ich osobowość. Niezwykle nieprzewidywalne. Osoba spod tego znaku zodiaku nie lubi podążać za masowymi trendami. Im bardziej popularne są randki na Tinderze, tym bardziej zniechęca ją ten sposób na miłość. Jednak ciekawość i zamiłowanie do technologii sprawiają, że czasami się tam loguje. Najczęściej po to, by przetestować ten randkowy mechanizm, ale kto wie, może kiedyś coś z tego wyniknie? 

Ryby

Czas spędzony w aplikacji: non-stop

Ryby wiecznie poszukują miłosnych uniesień. Ciągle marzą o swoim idealnym kochanku. Chociaż aplikacje randkowe nie do końca idą w parze z ich ideą "romantyczności", na pewno bardzo pobudzają fantazję. Jednak tinderowe wizje często nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Godziny spędzone na szukaniu dopasowań i niezobowiązującym flircie, nie prowadzą do rozwoju znajomości w realu. Ten znak zodiaku raczej nie ma odwagi, by umówić się na randkę z wirtualnym wielbicielem. 

Znaki zodiaku w social mediach. Jak wygląda nasze życie online? >>