Horoskop kariery 2022

Styczeń zbliża się wielkimi krokami. Po trudach przebytych w ostatnich miesiącach jesteśmy gotowe na świeży start. Zwłaszcza że kieruje nami ambitna energia sezonu Koziorożca. Nie traćmy więc czasu i zacznijmy spisywać manifestacje na 2022 rok. Poprzednie dwa lata wręcz napełniły nas niezłomnością w dążeniu do celu. Pewne znaki zodiaku teraz mogą liczyć na niesamowicie dobrą passę w karierze. Jowisz, planeta obfitości i wzrostu, obdarzy je szczęściem na froncie zawodowym. Największe ciało niebieskie w kosmosie wpływa na nas z potrójną siłą, napędzając postęp w każdej sferze życia. Już za chwilę wesprze trudy Bliźniąt, Raka oraz Ryb, które są jego ukochanym podopiecznym. Jeśli twój znak słońca lub znak wschodzący są jednym z wyżej wymienionego trio, szykuj się na wielki sukces. Czy jesteś gotowa na niego zapracować? Oto twój horoskop kariery na nowy rok

W tym roku Jowisz będzie raz w Rybach, raz w Baranie. Oba te znaki napędzają motywację i kreatywność niezbędną do osiągnięcia sukcesu. 

Bliźnięta - zdobędziesz szczyty

Przygotuj się na napięty, lecz ekscytujący harmonogram. Wszystkie wyzwania, których się podejmiesz, będą zgodne z twoimi pasjami. Możesz narzekać na brak przerwy, ale ciężka praca zawsze się opłaci. Twój zawód i publiczny wizerunek w nowym roku osiągną nowe wyżyny. Nie bój się wykonać skoku na głęboką wodę, kiedy pojawia się ku temu okazja. Coś, co pozornie nie ma większego znaczenia, zaprowadzi w twoim życiu najważniejszą zmianę. Kiedy 10 maja Jowisz przeniesie się z Ryb do Barana, twoja wizja przyszłości stanie się jaśniejsza. Zrozumiesz, że aby zrealizować swój cel, musisz nawiązać istotne współprace. Jako jeden z najbardziej społecznych znaków zodiaku, nie powinnaś mieć z tym żadnego problemu. Nie pozwól jednak, aby twoje relacje zostały zaniedbane przez odniesiony sukces. Z czasem uda ci się połączyć pracę z obowiązkami w domu. Wielozadaniowość to twoja specjalność. Kiedy jesteś w ciągłym ruchu, czujesz, że żyjesz. 

Trenuj osiąganie równowagi pomiędzy pracą a domem. 

Rak - spełnisz marzenia

Twoje sukcesy będą powolne, lecz znaczące. Daj sobie czas, aby rozwinąć się w swojej wymarzonej karierze. Jowisz w Rybach zagości w twoim dziesiątym domu duchowości, obdarzając cię kreatywną wizją. Wreszcie dostrzeżesz właściwy kierunek. Zrozumiesz, w co włożyć swoje serce. Spodziewaj się, że po 10 maja twoje sprawy ponownie ruszą do przodu. Doświadczysz wielkiego postępu w dziedzinie, która do tej pory spędzała ci sen z powiek. Sukces na początku może być przytłaczający, ponieważ energia Jowisza nie zna granic. Nagle zostaniesz wciągnięta w wir ekscytujących, nowych możliwości. Dopiero ruch wsteczny tej planety w Baranie od 28 lipca da ci możliwość ponownego przemyślenia podjętych decyzji. Nie bój się objąć pozycji lidera. Zawalcz o marzenia. Pamiętaj, że jako zodiakalny Rak masz nad sobą również wsparcie Księżyca. Śmiało manifestuj to, czego pragniesz, w każdej nadchodzącej fazie nowiu i pełni. 

Co nagle, to po diable. Słuchaj intuicji, manifestuj z Księżycem i podejmuj taktowne działania.

Ryby - zyskasz szerokie uznanie 

Gdy planetarny władca Ryb, Jowisz, zaświeci w twoim pierwszym domu, doświadczysz osobistego wzrostu. Twoja kariera odzwierciedli ten progres. Potraktuj swoje cele priorytetowo, a nikt nie przeoczy twojego sukcesu. Tak, właśnie w tym roku możesz liczyć na uznanie w oczach szerszej publiki. Uważaj tylko na wpływy Neptuna, które powodują mgliste sytuacje. Będziesz mieć problem z odróżnieniem prawdy od fałszu. Dokładnie sprawdzaj wszystko, co wydaje się „zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe”. Poza tym nie powinnaś mieć problemów z pieniędzmi czy wymarzonym awansem. Horoskop kariery 2022 przewiduje dla ciebie wspaniałą możliwość otworzenia własnego biznesu. Wrodzony urok osobisty utoruje ci drogę do sukcesu. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Musisz przezwyciężyć swój lęk przed oceną. Bycie sobą wyjdzie ci na dobre. Nie wahaj się też używać social mediów do promowania swoich projektów. Znajdujemy się w Erze Wodnika, która wspiera technologiczny postęp. Zobaczysz, że promowanie siebie wcale nie jest tak trudne, jak się wydaje. 

Koniec z nieśmiałością. Bądź pewna tego, co robisz i dokąd zmierzasz.

Horoskop partnerski 2022 >>