Znaki zodiaku z najsilniejszą intuicją:

Rak: bezbłędnie odczytuje cudze emocje

Dla Raka nie istnieje coś takiego jak "pokerowa twarz". Nie dość, że sam nosi serce na dłoni, bezbłędnie odczytuje emocje innych ludzi. Potrafi prześwietlić każdą osobę, by dotrzeć do tego, co dzieje się w jej wnętrzu. Według astrologii Rak czerpie swoją potężną moc z Księżyca, władcy intuicji, podświadomości i uczuć. Dzięki swoim przeczuciom doskonale wie, jak ma się zachować w każdej sytuacji. Z nadprzyrodzoną łatwością wyczuwa, kto ma dobre intencje, a kto nie życzy mu dobrze. Zaufanie Raka zdobywają tylko ci, którzy naprawdę na nie zasługują. 

Waga: jest spostrzegawcza i nie pomija szczegółów

Waga spogląda na świat bez filtra, dlatego jej intuicja jest dokładna. Będąc znakiem zodiaku osądu i równowagi, do każdej sytuacji podchodzi obiektywnie. Analizuje różne scenariusze, bazując na otrzymanych faktach. Nie jest zamroczona własnymi opiniami, tylko do końca poszukuje prawdy. Potrafi odróżnić fałsz od szczerości, dlatego nie warto mydlić jej oczu. Dzięki swojej intuicji Waga umiejętnie rozwiązuje konflikty i po mistrzowsku manewruje ludźmi.

Skorpion: zawsze jest o dwa kroki do przodu

Kiedy Skorpion patrzy komuś w oczy, zagląda bezpośrednio w czyjąś duszę. Tak silna jest jego wrodzona intuicja. Podczas gdy większość ludzi unika prawdy, ten znak wody jest zaprogramowany do jej ciągłego poszukiwania. Rządzi nim Pluton, władca ciemności i transformacji, najbardziej mistyczna planeta ze wszystkich. Skorpion potrafi wyjść poza logikę i pozwolić, by jego decyzje zostały podjęte przez wewnętrzne przeczucia. Zazwyczaj jest nieomylny. 

Ryby: są w głębokim kontakcie ze swoim wnętrzem

Ryby to wrażliwy znak wodny, który potrafi wychwycić z przestrzeni nawet najbardziej subtelne wibracje. Poczuje, że coś jest nie tak, zanim znajdzie się w centrum niekorzystnych wydarzeń. Zodiakalne Ryby kojarzą się z dwunastym domem duchowości i są rządzone przez Neptuna, planetę marzeń oraz proroczych wizji. Wiedzą, jak rozwikłać każdą tajemnicę, żeby ostatecznie dojść do sedna prawdy. Nawet nie muszą specjalnie się starać. Odpowiedź zazwyczaj przychodzi do nich we śnie.

Twój rodzaj magii według znaku zodiaku >>