Znaki zodiaku w związku, które dbają o dobro partnera:

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Partner Byk jest skałą, na której można się oprzeć. Ten niezawodny i pełen miłości znak ziemi może być trudny do rozkochania, ale gdy zdobędziesz jego zaufanie, będzie ci lojalny aż do końca życia. Byk lubi stabilność, dlatego wybiera związek ponad romanse. Jest podekscytowany faktem, że ma kogoś, z kim może się przytulać. Ma tendencję do myślenia długoterminowego i nie chce przeżywać wstrząsów związanych z płytką, niestabilną relacją. Swojego partnera stawia na pierwszym miejscu, zaspokajając wszystkie jego potrzeby. Dzięki temu związek z Bykiem ma solidne fundamenty. 

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rak ceni sobie bezpieczeństwo emocjonalne, dlatego zdrowa i szczęśliwa relacja pozytywnie wpływa na jego samopoczucie. Bez zastanowienia stawia potrzeby partnera ponad swoimi własnymi. Niestety zdarza się, że pomimo miłości, związkowa hojność Raka jest wykorzystywana. Długotrwałe żerowanie na jego dobroci może też przynieść odwrotny skutek. Każdy zraniony Krab ma tendencję do wycofywania się - tworzenia dystansu. Jeśli jednak w zamian za swoją troskę otrzyma zasłużoną opiekę, nie ma znaku bardziej lojalnego niż on.

Waga (23 września - 22 października)

Związek Wagi z Wenus, planetą tego znaku, czyni ją posłanką miłości. Dla Wagi równowaga jest wszystkim, dlatego zawsze upewnia się, że jej związek jest szczęśliwy i harmonijny. Dopilnowuje, aby potrzeby partnera były regularnie zaspokajane oraz podejmuje się rozwiązywania wszelkich pojawiających się problemów. Dostraja się do swojej drugiej połówki, jednak, jak przystało na znak powietrza, potrafi być niezależna. Obsesyjne, miłosne osaczenie po prostu nie leży w jej guście. Waga to prawdziwy zwolennik wzajemności, oczekujący w zamian takiej samej uwagi.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Podobnie jak Byk, Koziorożec to znak ziemi, który przejmuje odpowiedzialność za innych. Jest godny zaufania w każdej sytuacji. Może nie wpisuje się w typ spontanicznego partnera, ale zjawia się na każde zawołanie, żeby być wsparciem w najtrudniejszych chwilach. W związku pomaga drugiej połówce w lepszym zarządzaniu jej własnym życiem. Pamięta o wszystkich ważnych wydarzeniach i przypomina, co trzeba zrobić. Zdejmuje z barków ciężar problemów, z którymi ciężko uporać się samemu. 

Znaki zodiaku, które najtrudniej rozkochać >>