Znaki zodiaku, które pasują do Lwa

Lew kocha wszystko, co łączy się z pięknem, sztuką i romansem. Rozświetla każdą przestrzeń, w której się pojawia. Zawsze, bez większego wysiłku, znajduje się w centrum uwagi. Nic dziwnego, skoro rządzi nim Słońce, utrzymujące naszą planetę przy życiu. Bez Lwa wszystko straciłoby sens. Ten majestatyczny kot zodiaku szuka partnera, który pozwoli mu przejąć inicjatywę. Otacza się ludźmi doceniającymi jego nieskończone pokłady energii. Pragnie, żeby druga połówka pielęgnowała w nim dzikość i autentyczność. Kto jak kto, ale Lew nie ma zamiaru podporządkowywać się innym.

Lew chce miłości, która jest przygodą i związku bez poczucia, że jest na uwięzi. 

Sezon Lwa rozpoczyna się w środku lata, trwając od 23 lipca do 23 sierpnia. Wyjątkowy czas, w którym urodził się Lew, świadczy o jego pragnieniu bycia zauważonym. Gdy Lew się zakocha, świat powinien o tym wiedzieć. W związku okazuje uczucia na wielką skalę. Podkręca atmosferę w łóżku i staje się niezwykle lojalnym partnerem, o ile druga połówka stawia go na piedestale. Kto pasuje do Lwa? Horoskop wyróżnia pięć znaków zodiaku, z jakimi Lew ma szansę na najgorętszy romans. 

Dopasowanie zodiakalne dla Lwa:

Baran (20 marca - 19 kwietnia)

Baran i Lew to urodzeni przywódcy, którzy tworzą najgorętszą parę w zodiaku. Od razu poczują do siebie miętę. Możliwe, że szybko wylądują w łóżku. Nieposkromione przyciąganie się ich ciał z czasem zamienia się w konsumpcję dusz. Rogacz ma wielkie poczucie humoru i ambicję, która nadaje cel Lwowi. Cechuje go lojalność oraz duże gesty we wszystkim, czego się podejmie. Ten duet emanuje ciepłem i z taką samą siłą angażuje się w związek. Boskie połączenie dwóch znaków ognia gwarantuje namiętną, ognistą relację, będącą spełnieniem marzeń obu stron. 

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Podobnie jak ognisty Lew, ziemski Byk należy do stałych znaków zodiaku. Prowadzi wystawne, stabilne życie i też ma niemałą słabość do luksusu. Gdy tych dwóch kochanków połączy uczucie, zechcą stworzyć dla siebie przytulne, bezpieczne gniazdko. Bykiem rządzi Wenus, dzięki czemu jest namiętny i romantyczny. Będzie traktować Lwa jak swoje bóstwo, któremu należy się wszystko, co najlepsze. Te znaki spędzą razem wiele upojnych chwil, obdarzając się wzajemnym szacunkiem. To dobre połączenie, jeśli obydwoje mają w planach założenie rodziny. 

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Komunikacyjny znak Bliźniąt jest kolejnym świetnym kandydatem dla Lwa. Chociaż Bliźniakami rządzi powietrze, są tak samo zabawne, jak ognisty kot. Kiedy się spotkają, połączy je chęć zabawy, która może potrwać aż do końca życia. Optymizm i czerpanie przyjemności z chwili są czymś, co te znaki cenią w sobie najbardziej. Bliźnięta szanują niezależność Lwa. Nie zabiegają o dominację, lecz wprowadzają do związku cudowną równowagę. Przy nich Lew czuje się kochany i wolny. Kajdany z przeszłości zostają zrzucone.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Lew często szuka partnera równego sobie. To może być trudne, dopóki nie trafi na kolejnego Lwa. Wtedy naprawdę dowie się, czym jest dynamiczny romans, w którym żaden z kochanków nie jest mniej ważny. Nikt tak bardzo nie doceni jego wewnętrznego światła, jak drugi porywczy kot zodiaku. Para Lew-Lew jest nie do zatrzymania. Ten związek bratnich dusz może potrwać całe życie, jeśli pokłady ognistej energii zostaną w nim racjonalnie wyważone.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Niezależny i żądny przygód Strzelec rozumie Lwa na głębszym poziomie. Żaden inny znak zodiaku nie doceni jego niezależności czy potrzeby wolności, tak jak zrobi to urodzony łowca marzeń. Ten duet stworzy szalony związek, w którym Strzelec na oślep wybierze odległy kierunek wakacji, a Lew zarezerwuje najlepsze Airbnb. Ci dwoje nie mają sobie równych w kwestii dogadywania się. Chociaż ich pasja wystarczy, aby miłość zawsze tliła się gorącym płomieniem, jedyne, na co muszą uważać, to chęć bycia siłą dominującą w związku.

Na szczęście Lew ma w sobie tyle ciepła i akceptacji wobec inności, że będzie w stanie stworzyć piękny związek nawet ze znakami, które nie są na tej liście.