Znaki zodiaku, które nigdy się nie wzbogacą. Ranking znaków od najbogatszego do najmniej efektywnego w sferze finansowej:

1. Waga 

Najbogatsi ludzie świata są spod tego znaku. Należy do nich również projektant Ralph Lauren. Wagami rządzi Wenus, która sprzyja finansom i rozbudza miłość do tego, co luksusowe. Naturalnie przyciągają do siebie pieniądze, a do tego mają wysoko postawionych znajomych. To po prostu urodzeni szczęściarze. W ich definicji, z biedą im nie do twarzy. 

2. Ryby

Okazuje się, że marzycielskie Ryby, jeśli chcą, to potrafią zajść bardzo daleko. Być może pomaga im w tym wielka wyobraźnia, dzięki której nie widzą żadnych limitów. Wpadają na pomysły warte miliony. Jeśli w dodatku je opatentują, ich konto już nigdy nie będzie puste. Ryby bogacą się też na nieruchomościach, rodzinnych spadkach oraz najmniej oczekiwanych inwestycjach. 

3. Rak

Rak nigdy nie mierzy sukcesu pieniędzmi. Kiedy do czegoś dąży, to w celu ważniejszym niż on sam. Raczej nie wybierze drogi na skróty, tylko dorobi się ciężką pracą. Bogactwo Raka rośnie wraz z wiekiem. Jest skazany na luksus, chociaż niekiedy woli wieść zwykłe życie i ukrywa swoją zaradność finansową. 

4. Byk 

Byk rządzony przez Wenus, jak Waga, ma słabość do luksusu i gromadzenia dóbr materialnych. Czuje się bezpiecznie, dopiero gdy na koncie widzi porządną sumę pieniędzy. Nie boi się ciężko na nią zapracować, lecz w zawodzie łączy przyjemne z pożytecznym. Bardzo prawdopodobne, że Byk zrobi karierę w branży kreatywnej lub związanej z jedzeniem. Jeśli podróżuje, to biznes klasą. Odwiedza najlepsze hotele i restauracje.