Według ekspertów zakochanie się w dwóch osobach naraz jest całkiem możliwe. Niestety, taki układ wymaga otwartości i nie zawsze kończy się dobrze. Znaki zodiaku jak Byk, Rak czy Skorpion dedykują swój czas jednemu kochankowi. Raczej nie chciałyby rywalizować o jego względy z kimś innym. Miłość do dwóch osób jednocześnie to doświadczenie, które od pokoleń inspiruje muzykę, literaturę i kino romantyczne. Jest w niej coś fascynującego, co zawsze wywołuje ogromne emocje. Trzy poniższe znaki zodiaku przynajmniej raz w życiu podejmą taką grę. 

Bliźnięta: miłość ma różne oblicza

W astrologii Bliźnięta są reprezentowane przez symbol bliźniaków. To oznacza, że ​​ich osobowość ma co najmniej dwie strony. Ten znak powietrzny lubi poznawać ludzi i wchodzić z nimi w najróżniejsze układy. Z łatwością zakochuje się w dwóch osobach naraz. Każdy nowy charakter daje mu szansę na odegranie roli, w której jeszcze nie był. Dzięki temu rzeczywistość staje się ekscytująca. Zdarza się, że dwa różne związki to jedyny sposób na pogodzenie skrajnych osobowości Bliźniąt. W jednej relacji są ciche i spokojne, a w drugiej imprezowe do granic możliwości. Chociaż ich romanse rujnują życie innym, same wychodzą z nich bez żadnego szwanku. Nie rozumieją, co to znaczy być na zawsze uwiązanym do jednej osoby.

Waga: miłości za miłość

Waga to znak rządzony przez Wenus. Cechuje ją miłość, zmysłowość i romantyczność. Jej szala równoważy się dopiero w związku, kiedy poświęca się dla partnera i robi wszystko, by czuł się wyjątkowy. Jednak Waga ma wielkie serce, które, niestety, może bić dla wielu ludzi. Ten znak najczęściej wikła się w trójkąty. Żywioł powietrze sprawia, że z łatwością oczarowuje innych. Jeśli dwie atrakcyjne osoby obdarzą ją swoją uwagą, najprawdopodobniej zakocha się w nich obu. Największą wadą Wagi jest jej niezdecydowanie. Podczas gdy Bliźnięta nie będą mieć problemu z posiadaniem dwóch partnerów jednocześnie, próba dokonania właściwego wyboru będzie doprowadzać Wagę do skrajności. 

Ryby: co dwie miłości, to nie jedna

Ryby szybko łapią przynętę. Mogą zakochać się w prawie każdym, z kim spontanicznie przetną swoje losy. Rządzone przez Neptuna, planetę fantazji, romantyzują każde spotkanie z tajemniczym nieznajomym. Mogą dzień w dzień przesiadywać w tej samej kawiarni, wierząc, że przystojny barista jest ich bratnią duszą, chociaż zamieniły z nim tylko kilka słów. Ponieważ Ryby są bardzo zestrojone z własnymi emocjami, chętnie zapuszczają się na głębiny uczuć z kilkoma osobami jednocześnie. Kochanie dwojga ludzi nie jest dla nich wyzwaniem. Co ciekawe, ten znak wodny przez długi czas inwestuje się w dwie relacje naraz. Nawet gdy buduje związek z nową miłością, nadal podkochuje się w swoim byłym. 

Który znak zodiaku jest najbardziej lojalny? >>