Znaki zodiaku, które chcą związku:

Byk (20 kwietnia — 20 maja)

Rządzony przez Wenus, planetę kojarzoną z miłością, Byk ma jedno z najcieplejszych i najszczerszych serc w całym zodiaku. To czuły znak, który uwielbia obdarzać uwagą swojego partnera. Mógłby godzinami oddawać się pieszczotom. Gdy się zakochuje, zwykle stawia swoją drugą połówkę na piedestale, traktując ją jak członka rodziny królewskiej. Od razu daje po sobie znać, że bardzo, ale to bardzo mu zależy. Jednak żeby ta relacja doczekała się związku, Byk musi otrzymać dowody miłości i wyrazy podobnego uznania.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Rak może powoli otwierać się na miłość, ale kiedy już to zrobi, idzie na całość. W końcu rządzi nim księżyc, ciało niebieskie związane z głębokimi emocjami. Dodatkowo to znak wody, więc kiedy się zakocha, jego uczucie jest mocne i szczere. Stawia partnera w centrum swojego Wszechświata. Zakochany Rak nie ma żadnego problemu z ukazywaniem głębi swoich uczuć zarówno słowami, jak i czynami. Dopiero gdy ktoś złamie mu serce, bezpowrotnie wycofuje się do swojej muszli. 

Lew (23 lipca — 22 sierpnia)

Lew lubi randkować, ale tak naprawdę szuka szczerej miłości. To znak zodiaku, którego życie toczy się wokół przyjaciół i rodziny. Ma wielkie serce, dlatego jest opiekuńczy wobec swoich bliskich. Rządzi nim Słońce, a to również oznacza, że chce być oczkiem w głowie dla swojej bratniej duszy. Kiedy zauważy, że ktoś traktuje go na poważnie, szybko odwzajemni uczucia tej osoby. Dla Lwa idealny związek to taki, w którym zarówno on, jak i partner robią wszystko, by pokazać, że są dla siebie ważni. W tej relacji nikt nie powinien czuć się gorszy. 

Ryby (19 luty - 20 marca)

Ryby to bardzo romantyczny znak, który zwykle wierzy w połączenie bratnich dusz. Neptun, ich niebiański władca, jest planetą kojarzoną z intuicją. Sprawia, że Ryby są empatyczne, toteż zawsze dają swojej drugiej połówce dokładnie to, czego potrzebuje. Zachwycają się osobą, w której się zakochują. Uważają, że obdarzanie miłością jest równie wspaniałe, jak jej otrzymywanie. Ryby są wspaniałym materiał na związek gotowym na poświęcenia i bycie lojalnym aż po grób. 

Znaki zodiaku, które szukają wyzwania w miłości >>