Znaki zodiaku - jak je rozpieścić?

Baran

Baran lubi wielkie czyny i nie zadowala się drobnymi gestami. Chce, żeby ktoś rozpieszczał go tak, jakby był członkiem rodziny królewskiej. Sprawiaj mu prezenty, o których skrycie marzy. Organizuj odważne wycieczki w nieznane. Niech to dziecko zodiaku czuje, że z tobą każdego dnia na nowo odkrywa świat. Przewidywalność, rutyna czy stereotypowe upominki sprawiają, że płomień Barana gaśnie.

Byk

Jeśli masz ochotę zepsuć Byka, musisz pobudzić wszystkie jego zmysły. Masaż olejkami, łaskotanie piórkiem czy wykwintna kolacja w ogrodzie w towarzystwie dobrej butelki wina powinny być twoim pierwszym krokiem. Spróbuj jednocześnie pobudzić umysł Byka i jego ciało, a wtedy rozpieścisz go do granic możliwości. Nie zapominaj, że tym znakiem rządzi Wenus, kochająca pławić się w luksusach. 

Bliźnięta

Bliźnięta czują się naprawdę rozpieszczane, kiedy ktoś stymuluje ich intelekt rozmową. Zaskakiwanie ich nowymi faktami, inspirowanie poezją, trendami w modzie i ciekawostkami z dziedziny astrologii trafia w czuły punkt tego znaku zodiaku. Bądź kreatywna w swoich słowach, a zaczną rozpływać się w twoim towarzystwie. Bliźnięta to w zasadzie reinkarnacja Szekspira. Karm je pięknem, które krąży po twoim umyśle.

Rak

Rak czuje się rozpieszczony, kiedy ktoś jest wobec niego słodki i wylewny. Lubi banalne, filmowe gesty oraz prezenty wykonane własnoręcznie. Podaruj mu naszyjnik jedną połówkę serca, dając znać, że ty będziesz nosić tę drugą. Kup mu roślinkę, która podlewana będzie wzrastać tak, jak wasze uczucie. Zrób wam zdjęcia polaroidem, a potem przyczep je na waszych lodówkach. Twój krab powinien płakać ze wzruszenia. 

Jakim typem eks jesteś według znaku zodiaku? >>