Waga - kto pasuje do znaku powietrza?

Nic dziwnego, że Waga jest książkową romantyczką. Rządzi nią Wenus, planeta miłości, czyniąca ten znak zmysłową boginią. Urocza Waga to współczesny Romeo, który nieustannie się w kimś zakochuje. Jednak astrologia przekonuje, że tylko cztery znaki zodiaku stworzą z nią boskie połączenie. Z kolei randkowanie z innymi znakami może się zakończyć fatalnym zauroczeniem. Kto złamie serce Wagi, a kto postawi ją w centrum swojego Wszechświata? Oto lista najsilniejszych i najsłabszych dopasowań. 

Miłość każdemu pisze inny scenariusz. O dopasowaniu świadczą również znaki księżyca, znaki wschodzące i numerologia partnerów. Chociaż astrologia daje cenne wskazówki, jeśli jesteś szczęśliwie zakochaną Wagą, wiesz, jak przechylić szalę w swoim kierunku.

Bliźnięta: udana współpraca

Wagą i Bliźniętami rządzi żywioł powietrza, dlatego świetnie się dogadują. Oboje uwielbiają wychodzić na miasto oraz spędzać czas wolny w szerszym gronie osób. Chociaż mają problem z podejmowaniem decyzji, jako partnerzy wydobywają z siebie swoje najlepsze cechy charakteru. Dla nich nie ma sytuacji nie do przeskoczenia. Waga i Bliźnięta to kwintesencja pary, w której kochankowie są zarazem swoimi najlepszymi przyjaciółmi. W tym niebiańskim połączeniu znaków zodiaku iskry polecą już na pierwszym spotkaniu.

Skorpion: odmienne oczekiwania

Skorpion i Waga różnią się u podstaw. Mają odmienne oczekiwania od życia. Niestety, naturalnie się do siebie przyciągają, na samym początku tworząc namiętny romans. Zmysłowy partner rządzony wodą wprowadza do związku poczucie bezpieczeństwa. Z kolei powietrznej Wadze imponuje jego niezależność. Jednak do tej relacji szybko wedrze się zazdrość. Waga szuka adoracji u wielu osób, a Skorpion zacznie podejrzewać ją o zdradę. Jego szpiegowskie podejście do miłości odbierze wolność wenusjańskiej kochance. To dopasowanie zodiakalne się posypie, kiedy granice zostaną przekroczone. 

Lew: ogniste pożądanie

Waga zaciekawi teatralnego Lwa, który nigdy nie ma dość komplementów. Obydwa te znaki zodiaku kochają znajdować się w samym centrum wydarzeń. Waga nie będzie miała problemu z wysokim ego dziecka Słońca. Razem stworzą silną parę mogącą osiągnąć wspólny sukces w karierze. Związek powietrza i ognia jest nastawiony na rozwój duchowy oraz materialny. Ci kochankowie są razem tak zabawni, że dadzą sobie najlepszy czas w życiu.

Wodnik: miłość z misją

Waga i Wodnik to dwa kreatywne znaki powietrza. Oboje są otwarci na ludzi. Lubią działać na rzecz społeczeństwa, jakby dbanie o dobro innych było misją, z którą przyszli na ten świat. Ta para podejmie współpracę nad czynieniem swojego środowiska lepszym miejscem. Chociaż Waga może być trochę emocjonalna, z Wodnikiem będzie w stanie porozmawiać o wszystkim. To idealne dopasowanie ma za przeznaczenie stworzenia trwałej i solidnej więzi na lata. 

Jaka jest Waga? Wady i zalety >>

Rak: emocjonalne nieporozumienie

Chociaż Rak i Waga dzielą pasję do sztuki, w związku te znaki mogą mieć trudności na poziomie emocjonalnym. Żywioł wody przesadnie skupia się na szczegółach każdej sytuacji. Ma świetną intuicję, dlatego wymaga otwartych rozmów o uczuciach ze swoim partnerem. Dziecko powietrza ma elastyczny umysł. Woli żyć na zewnątrz i cieszyć się towarzystwem innych ludzi, niż przesiadywać w czterech ścianach. Kiedy w tej relacji pojawią się konflikty, kochankom będzie trudno dojść do porozumienia. Rak zechce, aby Waga była jego na wyłączność, a Wagę zniechęci jego nieufność i presja. 

Strzelec: gra warta świeczki

Znak ognia Strzelec obudzi w Wadze naturę odkrywcy. Ta para będzie wspólnie próbować nowych rzeczy, odwiedzać najdziksze zakątki świata oraz dzielić się z innymi swoim dobrym humorem. Chociaż zdarza się, że mają w życiu rozbieżne cele (żądny przygód Łucznik może nie być gotowy na ustatkowanie się), z pewnością połączy ich dobra zabawa. Razem stworzą harmonijną relację, w której nie brakuje namiętności i śmiechu. 

Koziorożec: wykluczające się poglądy

Koziorożec i Waga dogadują się ze sobą tylko na samym początku znajomości. Dopiero później dostrzegają, że mają odmienne priorytety. Optymistyczny znak powietrza lubi dobrze się bawić w towarzystwie ludzi. Motywowane sukcesem dziecko ziemi wybiera dyscyplinę oraz pracę po godzinach. Chociaż to połączenie dobrze się uzupełnia, z czasem Kozioł może mieć dość opiekowania się swoim partnerem, a Waga zwyczajnie znudzi się rutyną.

Mężczyzna spod znaku Wagi - kim jest naprawdę? >>