Kolekcja ambasadorska MEA Magdy Mołek zabiera nas w podróż po biżuteryjnych inspiracjach: od jedwabnych chust noszonych przez ikony złotej ery Hollywood, przez ociekającą złotem ostatnią dekadę XX wieku, aż po dodatek na miarę naszych czasów – subtelną ozdobę do bezprzewodowych słuchawek.

Pomiędzy propozycjami marki znajdziesz łańcuszki o rozmaitych splotach, wśród których króluje gruba bransoleta o ryflowanych ogniwach. Duże kolczyki i masywne bransolety to ukłon w stronę miłośniczek wyrazistej biżuterii przyciągającej spojrzenia. Z kolei pierścionki nawiązujące swoim kształtem do sygnetów przypadną do gustu fankom aktualnych trendów.

Biżuterie wykonano ze srebra pokrytego 14-karatowym złotem. Wszystkie wzory wyszły spod rąk mistrzów jubilerskich z Manufaktury W.KRUK, tworzących z pasją i wyjątkową dbałością o szczegóły. Projektanci sięgnęli po geometryczne kształty: klasyczne półkola, romby i koła, a następnie nadali im współczesnego charakteru. Oryginalna faktura bazująca na nieregularnych, falujących liniach obrazuje kręte ścieżki życiowej wędrówki.

Autorska kolekcja MEA to także wysokiej jakości akcesoria w jesiennych barwach 

W kolekcji nie zabrakło też wygodnych toreb cross-body i skórzanego portfela inspirowanych stylem ambasadorki. Akcesoria zostały wykonane w Polsce z najwyżej jakości materiałów. Torby dostępne są w dwóch ponadczasowych kolorach: granatowym i bordowym. Ich kolorystyka idealnie komponuje się z każdym z 6 wzorów jedwabnych chust MEA. W latach 90. często pełniły one rolę wiązanych topów. Z powodzeniem można nosić je także na szyi jak klasyczne apaszki, wykorzystać jako opaski do włosów lub dodatek do torebki.

Życie to droga. Niezależnie od tego, którędy idziesz i dokąd zmierzasz, ważne by być w zgodzie ze sobą.

Wyjątkową kolekcję zaprojektowano we współpracy z Magdą Mołek, jedną z najbardziej cenionych dziennikarek telewizyjnych w Polsce, dziś działającą w Internecie na własnych zasadach. W swoim ambasadorskim projekcie wyraziła potrzebę samorealizacji i podążania własną drogą bez oglądania się na innych. Nowoczesna biżuteria MEA stała się symbolem życia w zgodzie ze sobą i osobistej satysfakcji. Kolekcja dostępna jest w salonach W.KRUK w całej Polsce i na wkruk.pl.

Życie to droga, a ja codziennie wyruszam w nią od nowa. Stawiam sobie cele, podejmuję wyzwania i zdarza się, że błądzę. Ale najważniejsze jest to, że robię to na własny rachunek. To moja droga.