Maciej Zień podczas ostatniego Warsaw Fashion Weekend pokazał swoją najnowszą kolekcję. Linia Zień Office proponuje utrzymane w minimalistycznym duchu projekty wpisujące się w biznesowe sytuacje.

Jak mówi sam projektant – Biurowe propozycje są odpowiedzią na prośby klientek, które także w pracy szukają niestandardowej elegancji. 

Kolekcja jest pełna sukienek o fasonach zarówno dopasowanych, ołówkowych, jak i lekko luźnych z subtelnie drapowanymi momentami. Nie brakuje w niej cygaretek, spódnic, a także żakietów o zróżnicowanych krojach.

Zień Office to propozycja dla kobiet, które oprócz doskonałej jakości, elegancji oraz wygody, szukają również oryginalności i za pomocą kreacji chcą podkreślać swoją indywidualność w godzinach pracy. – powiedział Rafał Tylicki, Dyrektor Kreatywny marki Zień.

Zapowiadając otwarcie butiku Macieja Zienia, Galeria Mokotów zaaranżowała z projektantem wspólną przestrzeń wystawową, gdzie można było z bliska obejrzeć najnowsze propozycje Zień Office oraz pierwszą kolekcję obuwia stworzonego we współpracy z marką Baldowski.

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży od kwietnia wyłącznie w nowym butiku w Galerii Mokotów w Warszawie.

Zobacz kolekcję Zień Office w galerii >>>>