Włoska premiera filmu "Challengers” w reżyserii Luca Guadagnino miała miejsce wczoraj wieczorem w Cinema Barberini w Rzymie. Zendaya wciela się w nowej produkcji w rolę Tashi – byłej zawodniczki tenisa przekwalifikowującej się w trenerkę. Aktorka po raz kolejny perfekcyjnie dobiera premierowe stylizacje do tematyki filmu. Podobny zabieg zastosowała wraz ze swoim stylistą Law Roachem przy okazji promocji filmu "Diuna: część druga" i fani oraz media z wypiekami na twarzy śledzili jej kolejne wystąpienia. Nie inaczej jest tym razem.

Włoski szyk w wydaniu Zendayi na premierze filmu "Challengers"

Zendaya pojawiła się w Rzymie w śnieżnobiałym komplecie Calvin Klein, który składał się z eleganckiej marynarki ze strukturalnymi ramionami oraz posągowej spódnicy maxi z wysokim rozcięciem po jednej stronie. Aktorka postanowiła przenieść gorący trend z wybiegów, jakim jest odsłonięty dekolt, do mody codziennej i włożyła żakiet na gołe ciało. Uwagę zwracał ogromny naszyjnik Bulgari wysadzany diamentami, który owijał się wokół szyi i zsuwał się aż do biustu. 

Fot. Ernesto Ruscio/Getty Images

Zendaya po mistrzowsku zbalansowała zmysłowość oraz elegancję i po raz kolejny udowodniła, że miano jednej z najlepiej ubranych gwiazd należy do niej. 

Zendaya nową królową stylu tennis core

Rankiem tego samego dnia gwiazda "Euforii" wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej film "Challengers". Zendaya do perfekcji opanowała styl tennis core, który zapewne podpatrzyła u Igi Świątek podczas ich wspólnego spotkania i pozowała w oryginalnym stroju sportowym Loewe. Stylizacja składała się z tenisowej sukienki mini wysadzanej setkami kryształków oraz szpilek, w których śmiało można wejść na kort. 

Fot. Daniele Venturelli/WireImage

Dyrektor kreatywny Loewe - Jonathan Anderson - stworzył na zamówienie parę białych czółenek z ostrymi czubkami, których obcasy zostały ozdobione... piłkami tenisowymi! Coś nam podpowiada, że te buty szybko trafią na wishlistę każdej tenisistki.