Poniedziałek w Paryżu należał do duetu Zendaya – Law Roach. Aktorka wraz ze swoim stylistą pokazali, że tworzą zgrany team, który potrafi wyciągnąć z archiwum mody prawdziwe perełki. 

Stylizacja Zendayi na pokaz Louis Vuitton SS24

Jako jedna z ambasadorek marki Zendaya nie mogła odpuścić pokazu wiosenno-letniej kolekcji na Tygodniu Mody w stolicy Francji. Na tę okazję wybrała białą, dopasowaną w talii suknię z rozszerzanym trenem. Strategicznie umieszczone uchwyty uwidoczniły głęboki dekolt kreacji w kształcie litery V i wysokie rozcięcie na środku nogawki.

Jednak największe zamieszanie zrobił jej detal – umieszczony pośrodku złoty dwukierunkowy zamek błyskawiczny. Ten jeden element sprawił, że bezpowrotnie zakochaliśmy się w tej stylizacji.

Getty Images/Marc Piasecki / Contributor

Stylizacja nawiązująca do kampanii Naomi Campbell z 2004 roku

Gdy zakończył się pokaz, Zendaya po raz kolejny zaskoczyła modową scenę. Tym razem sięgnęła do archiwum Louis Vuitton i nawiązała do kampanii z udziałem supermodelki Naomi Campbell z 2004 roku.

Naomi Campbell, Louis Vuitton Campaign, Spring / Summer 2004

Reklama sprzed niemal 20 lat, w której supermodelka ma na sobie złotą bluzkę z bufiastymi rękawami, dopasowaną złotą bieliznę i buty na koturnie stała się inspiracją dla młodej ikony mody. Naomi leży w niej na kufrze z charakterystycznym dla Louis Vuitton wielobarwnym monogramem, a w ręku trzyma torebkę z tym samym motywem. 

Zendaya w swojej stylizacji wykorzystała tę samą bluzkę oraz torebkę, które zestawiła z parą jeansowych lewisów. Żeby tego było mało, nosiła również flagowe dla Naomi długie do pasa włosy oraz uwielbiane przez modelkę białe, proste szpilki. 

Jak czytamy na Instagramie stylisty aktorki:

Przenosimy wszystkich do 2004 roku. W poniedziałkowe popołudnie daję trochę @naomi.

Stylizacje, które przygotowuje dla Zendayi Law Roach, to majstersztyk. A efekty ich współpracy sprawiają, że gwiazda „Euforii” staje się niezaprzeczalną ikoną mody.

Zobacz : Zendaya lansuje „najbrzydsze buty świata”. Gwiazda sprawi, że kontrowersyjne obuwie znów będzie pożądane?