Zendaya i Tom Holland na premierze filmu "Spider-Man: No way home"

Wczoraj, czyli 13 grudnia, odbyła się premiera najnowszego filmu "Spider-Man: No way home". Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć oczywiście Toma Hollanda, który wciela się w rolę tytułowego Spider-Mana. U jego boku pojawiła się Zendaya, która nie tylko jest partnerką Hollanda, ale i gra razem z nim w filmie. Para znów wyglądała obłędnie! 

Zendaya po raz kolejny udowodniła, ze w pełni zasłużyła na nagrodę Fashion Icon Award. Na premierze filmu pojawiła się w oszałamiającej sukni z motywem pajęczyny z głębokim dekoltem oraz wyciętymi plecami, prosto spod igły domu mody Valentino. Do tego gwiazda założyła czarną koronkową maskę oraz czarne szpilki marki Christian Louboutin. Całość uzupełniły piękne kolczyki oraz pierścionek marki Bvlgari. Jej partner, Tom Holland, wyglądał równie rewelacyjnie. Zaprezentował się w garniturze w kolorze czekoladowym marki Prada. Podobnie jak u Zendayai, dopełnieniem stylizacji były czarne buty projektu Louboutina. 

"Spider-Man: No way home" już niedługo w kinach!

W filmie w reżyserii Jona Wattsa, Zendaya zagra rolę Michelle "MJ" Jones, która zakochuje się w tytułowym Spider-Manie. W jego rolę wcieli się Tom Holland, który prywatnie jest chłopakiem aktorki. Gdy świat dowiaduje się, że pod maską skrywa się Peter Parker, zwraca się on o pomoc do Doktora Strange'a. Premiera najnowszego filmu o losach Spider-Mana odbędzie się w Polsce już za 3 dni - 17 grudnia.