Zegarki prawdziwych gentlemenów 

Wzięliśmy pod lupę najpopularniejszych aktorów amerykańskiego przemysłu filmowego i sprawdziliśmy, jakie zegarki założyliby idole milionów kobiet z całego świata. Nie wybraliśmy jednak byle czego. Na wokandzie znalazły się zegarki marki Calvin Klein. To najbardziej luksusowa i historyczna zarazem ikona biżuterii. Mężczyźni uwielbiają tę markę również ze względu na precyzję i szczegółowość z jaką tworzone są jej produkty. W zegarkach CK używany jest szwajcarski mechanizm, w porównaniu do innych na rynku, które posiadają chińskie elementy.  

Zobaczcie biżuterię, którą wybrałyby modelki>> 

1. Ryan Gossling

Zegarek Ryana Gosslinga

CK City K2G2G1Z3

Doskonale wiemy, jaki zegarek wybrałby Ryan Gossling. Ikona męśkości i obiekt westchnień postawiłby na solidny zegarek z kolekcji Calvin Klein City. Mocna, szeroka bransoletka w połączeniu z dużą czarną tarczą to synonim słowa respekt. 

2. Jake Gyllenhaal 

Zegarek Jake Gyllenhaal

CK Boost K7Y214CZ

Jake Gyllenhaal nie przesadza w kwestii ubioru. Musi być elegancko, ale wygodnie. Taki też wybraliśmy mu zegarek. CK z kolekcji Boost to odzwieciedlenie klasy i stylu. Czarny pasek, czarna tarcza i granatowe elementy to detale dla faceta, który chce pozostać sobą, a jednocześnie wyglądać jak gentlemen. 

3. Zac Efron

Zegarek Zaca Efrona

CK Minimal K3M514B1

Zac Efron kojarzy nam się z nowoczesnym mężczyzną. Takim, który lubi zaszaleć ale wie czego chce od życia. Wybraliśmy mu zegarek Calvin Klein z kolekcji Minimal, w zdecydowanym czarnym kolorze. Ten innowacyjny projekt z nowym logiem CK oddaje w 100% ducha młodego mężczyzny. 

4. Ryan Reynolds

Zegarek Ryana Reynoldsa

CK Boost K7Y21CCX

Ryan! Ten zegarek jest dla Ciebie stworzony. Projekt tarczy podzielonej dwoma kolorami - srebrnym i czarnym idealnie pasuje do Ryana - świetnego aktora zarówno w poważnych, jak i komediowych rolach. Zegarek - z kolekcji Calvin Klein Boost stanowi połączenie mężczyzny pewnego siebie, ale również mającego do siebie dystans.