Po pierwsze zdrowie. Chcemy o nie dbać, ale… potrzebujemy pomocy - precyzyjnego monitorowania stresu, snu oraz aktywności fizycznej. Nie mamy czas zajmować się tym wszystkim sami. Kiedy jednak robi to za nas smartwatch, to my automatycznie zamieniamy się w najlepszego opiekuna samego siebie. Huawei Watch GT 3 ma wszystkie funkcje, których potrzebujemy do codziennej troski o zdrowie. Ulepszona funkcja Huawei TruSeen 5.0+ - to aż 8 sensorów oraz algorytm AI zapewniają dokładniejszy pomiar tętna, temperatury skóry oraz analizę faz snu. To także całodobowy pomiar stresu i porady, jak skutecznie sobie z nim radzić. Nowa seria ma także spersonalizowanego asystenta zdrowia, który regularnie przypomina o zdrowych nawykach takich jak picie wody, przyjmowanie leków i regularne ćwiczenia. 

Po drugie sport. Huawei Watch GT 3 oferuje ponad 100 trybów treningów, 18 profesjonalnych i ponad 85 dodatkowych. I uwaga, są to treningi spersonalizowane, oparte na analizach naszej kondycji fizycznej i nawykach. Cele treningowe ustalamy i monitorujemy w czasie rzeczywistym na zegarku lub w aplikacji Huawei Zdrowie. Smartwatch przypomina nam podczas ćwiczeń o aktualnych celach, stanie treningu, a także postępach w sprawności. 

Po trzecie styl. Tu ty wybierasz i masz w czym. Huawei Watch GT 3 (46 mm) dostępny jest w trzech wersjach: Active z paskiem z fluoroelastomeru, Classic na skórzanym pasku i Elite na eleganckiej bransolecie. Nieco mniejszy Huawei Watch GT 3 (42 mm) możecie wybrać w dwóch wersjach: Active na skórzanym pasku i Elegant na złotej bransolecie. Czy lubisz ubierać się w stylu casualowym, sportowym czy supereleganckim – zawsze dopasujesz do niego swój smartwatch. 

Warto też dodać, że Huawei Watch GT 3 ma bardzo wytrzymałe baterie, co oznacza, że już nic nie przerwie nam dobrego treningu. Smartwatch zadba o nasze zdrowie, sport i sen. Nam pozostaje się po prostu stosować.