Promocja trwa do 27 listopada i obejmuje szeroki wachlarz produktów, w tym zdrową żywność, naturalne kosmetyki, akcesoria sportowe oraz innowacyjne rozwiązania wspierające zieloną energię, takie jak nowoczesne panele fotowoltaiczne.

Black Week na ekoplatformie VeloMarket

VeloMarket jest nowością na polskim rynku. To nie tylko sklep internetowy, ale także kompleksowy serwis łączący funkcję zakupową, finansową i edukacyjną. Jednym z kluczowych celów VeloMarketu jest kreowanie świadomości ekologicznej. Wykorzystując narzędzia oparte na sztucznej inteligencji oraz atrakcyjny wizualnie przekaz, platforma ułatwia konsumentom podejmowanie decyzji, które są przyjazne dla planety.

Mat. prasowe

W ramach promocji Black Week masz okazję zakupić produkty popularnych i niszowych marek w okazyjnych cenach. Znaczna część asortymentu pochodzi od lokalnych firm, które produkują w Polsce, co nie tylko zmniejsza ślad węglowy, ale także wspiera krajową gospodarkę. Dodatkową zaletą jest darmowa dostawa do punktów Paczkomat® InPost.

Jedz zdrowo

VeloMarket to prawdziwy raj dla miłośników zdrowego stylu życia, oferujący ekologiczne produkty, które często niełatwo jest dostać w sklepach stacjonarnych. W trakcie Black Week promocjami objęte są artykuły spożywcze w różnych kategoriach, m.in. produkty wegańskie i wegetariańskie, dania gotowe czy np. przetwory. Rozpocznij podróż ku zdrowiu dzięki VeloMarket, gdzie zakupy stają się jednocześnie aktem dbania o siebie i środowisko naturalne.

Mat. prasowe

(Naturalnie) dbaj o urodę

VeloMarket to również oaza dla entuzjastów naturalnej pielęgnacji. W trakcie Black Week masz szansę skorzystać z atrakcyjnych promocji na kosmetyki renomowanych marek, a także odkryć unikalne propozycje od niszowych producentów wspierających ekologiczne podejście do tematu.

Zaprzyjaźnij się ze sportem

VeloMarket nie tylko inspiruje do zdrowego odżywiania i naturalnej pielęgnacji, ale także motywuje do aktywnego stylu życia dzięki imponującej ofercie produktów z kategorii sport. W ramach platformy dostępna jest szeroka paleta sprzętów, w tym również tych specjalistycznych. Niezależnie od tego, czy preferujesz bieganie, rower, siłownię, sporty drużynowe, czy też turystykę i trekking, VeloMarket ma wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się aktywnym trybem życia. Serwis oferuje także sprzęty do skatingu, slackline oraz artykuły do sportów walki czy tych wodnych.

Mat. prasowe

Zielony Black Week na ekoplatformie VeloMarket to najlepsza okazja do tego, aby zadbać o siebie, swoje zdrowie i planetę. Szczegóły na temat promocji znajdziesz na stronie velomarket.pl.