Jak oświadczyć się dziewczynie według znaku zodiaku?

Baran: dynamiczne zaręczyny

Dziewczyną spod znaku Barana rządzi ogień. To ona próbuje dominować w związku. Wiąże się z mężczyzną, który ją uzupełnia i dobrze wie, jak okiełznać jej żar. Pewna siebie kobieta Baran każdą czynność wykonuje energicznie. Nie znosi stagnacji, za to uwielbia wyzwania. Żeby zgodziła się wyjść za kogoś za mąż, najpierw trzeba rzucić przed nią rękawicę. Zanim się oświadczysz, zróbcie coś szalonego. Oddajcie się swojej ulubionej, wspólnej pasji. Ona musi dostać dowód, że życie z tobą będzie niekończącą się, namiętną przygodą. Oficjalne zaręczyny nie wchodzą w grę.

Byk: przemyślane zaręczyny

Na kobiecie Byk polega wiele osób. Zawsze wspiera swoich bliskich, działa odpowiedzialnie. Nie ma nic przeciwko temu, by spędzić życie z kimś, kto dobrze ją rozumie i jest dla niej oparciem. Powinieneś udowodnić, że zawsze przy niej będziesz. Okaż swój szacunek wobec jej rodziny oraz przyjaciół. Wymarzone zaręczyny dla kobiety Byk to takie w gronie najbliższych jej osób. Być może czas obmyślić przyjęcie-niespodziankę lub poczekać na idealną okazję. 

Bliźnięta: publiczne zaręczyny

Bliźnięta nie radzą sobie z samotnością. Wolą otaczać się ludźmi, nawet tymi, których jeszcze nie zdążyli poznać. Kobieta Bliźniak chce zaręczyć się w filmowy sposób, żeby miała czym pochwalić się znajomym. Jeśli uklękniesz przed nią w miejscu publicznym, mając za plecami sporą widownię, możesz być pewien, że odpowie "tak". Ta niezwykle odważna i szalona istota lubuje się w spontanicznych historiach. Spraw, by ten moment był totalnym zaskoczeniem.

Rak: zaręczyny w domu

Rak najbezpieczniej czuje się w domu. Jest introwertykiem, który unika tłumów. Oświadczyny w stylu Bliźniąt mogłyby go spłoszyć. Ta wrażliwa kobieta w momencie zaręczyn wołałaby być sam na sam z ukochanym. Z pewnością doceni najdrobniejszy wysiłek włożony w przygotowywanie tej chwili. Lepiej zaskoczyć ją głębokim wyznaniem, w najbardziej intymnej, romantycznej atmosferze. Ona powinna czuć się komfortowo z tym, by potwierdzić komuś swoją miłość.

Numerologia - kiedy wyjść za mąż, a jakich dat unikać? >>

 

Lew: spontaniczne zaręczyny

Kobieta Lew to twórcza dusza, która wiąże się z kimś równie kreatywnym, co ona. Na pewno zadurzyła się w swojej połówce już od pierwszego spotkania. W kwestii zaręczyn nie będzie wybredna, lecz chciałaby mieć co wspominać. To powinien być moment uchwycony przez aparat. Nie na poważnie, lecz z wielkim humorem - w końcu wasze życie ma być pełne uśmiechu! Przeciętność nie pasuje do waszego związku. Oświadcz się swojej Lwicy spontanicznie, a chwilę później zabierz ją na pizzę.

Panna: zaręczyny z widokiem

Jako znak ziemi, Panna kocha naturę. Chciałaby, żeby jej związek był niczym wspólna, odkrywcza wędrówka. Jeśli planujesz się z nią zaręczyć, zrób to w plenerze, najlepiej podczas wspinaczki po górach. Zdobądźcie razem szczyt, po drodze na niego udowadniając sobie swoją miłość. Ona musi wiedzieć, że jesteś jej wsparciem i ma w tobie swojego największego opiekuna. Ta kobieta nie lubi niespodzianek. Woli, gdy wszystko jest zaplanowane. Pozwól jej wybrać kierunek wycieczki, zaskakując ją w najlepszym punkcie widokowym. Jej ziemska dusza odda się w twoje ręce.

Waga: przygodowe zaręczyny

Kobieta Waga od dawna pragnie zaręczyn. Ta bogini Wenus jest stworzona do związku. Dla niej warto przygotować całodzienne oświadczyny, które będą jak przygoda pełna wskazówek. Krok po kroku zaplanuj liczne rozrywki nawiązujące do waszych wspomnień. Zostawiaj jej liściki miłosne i kwiaty, by jej ekscytacja rosła z każdym punktem. Niech to doświadczenie będzie niczym pościg, gdzie na mecie Waga wykrzyczy swoje "tak". 

Skorpion: romantyczne zaręczyny

Skorpionica chce zaręczyn w romantycznym stylu. Inspirują ją historie miłosne, które przeczytała w wiekowych książkach. Zakochuje się w wybrańcach, więc już możesz być pewien, że jesteś tą wyjątkową osobą. Uczyń ją swoją jedyną muzą, planując tajemniczy, lecz namiętny scenariusz. Wyszepcz jej swoje zamiary na ucho, z wielkim zapewnieniem o swojej miłości i fascynacji rosnącej z każdym dniem. Wybierz do tego miejsce z duszą, w którym oboje poczujecie się intymnie. 

Gdzie się oświadczyć? Najpiękniejsze miejsca na zaręczyny >>

 

Strzelec: zaręczyny w tropikach

Oświadczenie się Strzelcowi jest bardzo ryzykowne. Ta kobieta najdłużej zwleka z wyjściem za mąż. Zgadza się dopiero gdy spotka mężczyznę, który razem z nią pragnie podbijać świat. Dosłownie, bo ona kocha podróże i nie zamierza osiąść w jednym miejscu. Lepiej zabierz ją na nieznany ląd, otoczony egzotyczną scenerią. Niech sposób, w jaki jej się oświadczysz, potwierdzi twoją dzikość oraz wielką spontaniczność. W przeciwnym razie twoja wybranka spakuje walizki i popłynie gdzieś indziej.

Koziorożec: muzyczne zaręczyny

Spraw, żeby wasz wyjątkowy dzień zaręczyn miał swoją własną ścieżkę dźwiękową. Jeśli twoja wybranka jest spod znaku Koziorożca, zabierz ją na koncert ulubionej kapeli lub do najlepszego baru z karaoke. Niech będzie filmowo i spontanicznie. Kobieta Koziorożec jest tradycjonalistką, więc spodoba się jej opcja zaręczyn "jak z przeszłości". Zróbcie coś, za czym oboje przepadacie, czyniąc z tego dnia wyjątkowe wspomnienie. 

Wodnik: abstrakcyjne zaręczyny

Wodnik to najbardziej nieprzewidywalny znak, toteż zaręczyny z nim powinny być magiczne. Zaplanuj je tak, by twoja partnerka nigdy nie domyśliła się zamiarów. Niech ten dzień będzie jej najszczęśliwszym, pełnym uśmiechu czy przedziwnych niespodzianek. Już sam dobrze wiesz, co najbardziej ją rusza oraz gdzie twoja połówka czuje się najlepiej. Strzeż się nudy i łam wszelkie konwencje. Tylko w ten sposób zdobędziesz jej serce, by na końcu usłyszeć ekscytujące "tak". 

Ryby: zaręczyny na plaży

Kobieta Ryba jest niczym syrenka wyłowiona z głębi oceanu. Zakochuje się w mężczyźnie, który ma cechy ludzkie i jest równie sentymentalny, co ona. Nie będzie wiele wymagać od zaręczyn. Wystarczy, że zrobisz to np. na plaży. Trudno o coś bardziej romantycznego, niż wasza dwójka, zachód słońca i szum fal. Im mniej się postarasz, tym lepiej na tym wyjdziesz. Dla Ryby wygrywa romantyczna prostota. Następnego dnia przygotuj jej śniadanie do łóżka, zasypując ją serią zmysłowych pocałunków.

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą >>