Black Friday za pasem. Wiadomo, jak zawsze ruszamy na łowy. Ulubione marki proponują wiele rabatów - czasem są totalnie okazyjne, czasem umiarkowane. Ale na upolowanie dobrych zniżek i cenowe oszczędności są różne sposoby. Można na przykład zainstalować najlepiej do tego sprofilowane narzędzie, a takie są na rynku. Mowa tu o Dify Cashback, czyli najnowszej usłudze cashback na polskim rynku. Co zapewnia? Och… duże oszczędności i dobrą zabawę. A nawet jeśli korzystasz już z innych usług cashback, nie rezygnuj z nich tylko dodaj kolejną. Według badań*,Dify zapewnia najwyższy zwrot i najszybsze wypłaty*. Daje tyle korzyści, że po prostu nie wypada nie spróbować. 

OK, ale co to w ogóle jest Dify? To nowe, inteligentne rozwiązanie zakupowe, które sprawia, że shopping staje się jeszcze milszy niż dotąd, bo obniżki cen są większe, a zwroty na konto wpływają najczęściej w ciągu miesiąca od dokonania transakcji. Dify znajdziesz na pasku bocznym przeglądarki Opera, co sprawia, że jest to pierwsza usługa cashback zintegrowana bezpośrednio z przeglądarką i nie wymagająca dodatkowych instalacji. Nie używasz Opery? Nie szkodzi! Możesz skorzystać z usługi cashback, instalując rozszerzenie Dify w przeglądarce Chrome czy Firefox, lub użyć internetowej wersji usługi. Rejestracja jest bezpłatna i możesz to zrobić bezpośrednio na stronie Dify. Po prostu wejdź na stronę, utwórz konto i zacznij zakupy online, korzystając z cashbacku i wszystkich niesamowitych wyprzedaży online przygotowanych na Czarny Piątek, dodatkowo skorzystaj z sekcji Hot Deals z podwójnymi i potrójnymi stawkami cashbacku dla niektórych sklepów i nie tylko… bo przecież potem nadejdą zimowe wyprzedaże i wiosenne promocje a Ty możesz jeszcze więcej zyskać.

Fajne jest, że oferta produktów i marek, które kupimy z Dify jest ogromna. To ponad czterysta sklepów w Polsce, w tym AliExpress, Booking.com, Pyszne.pl, Media Expert oraz także Bershka, CCC Bonprix i wiele więcej. Możemy upolować ulubione smakołyki, kosmetyki, lekarstwa, a także ciuchy z nowych kolekcji, modne buty, a nawet książki i filmy. Dify działa tak, że kupujemy i zarabiamy na kupowaniu. Znajdowanie okazji jest teraz jeszcze ciekawsze! 

To jak? Gotowi na zakupy? Logujemy się? https://dify.cc/epl

*Oświadczenie OPERA NORWAY AS na podstawie badań przeprowadzonych przez firmę Nielsen, w dniach 27-31 sierpnia 2021 r., które obejmowały 200 sklepów, medianę czasu wypłaty cashbacku oraz ośmiu konkurentów Dify cashback w Polsce na podstawie list (sklepy, konkurent, stawki cashback Dify) dostarczonych przez Operę.