Pełne miękkiego światła poranka subtelne wnętrza ukazują najnowsze propozycje Zara Home. Na ścianach zobaczymy słomkowe kapelusze i ramki w różnych kolorach, wielkościach i kształtach. Tylko pozornie sprawiają wrażenie przypadkowego rozmieszczenia. Całe pomieszczenie wydaje się być zamieszkiwane przez pasjonatów podróży, z kolekcją pamiątek z wypraw.

Morskie inspiracje są widoczne w całej prezentacji lookbooka marki - motywem przewodnim wiosennej kolekcji jest muszla. Można ją zobaczyć na ozdobnych poduszkach, pościeli, nogach lamp, a także na drobnych naczyniach oraz w postaci nadrukowanych motywów graficznych zdobiących okrągłe pudełka. Wszystkie dodatki są utrzymane w jasnej tonacji bieli oraz jasnych brązów. Kolekcję uzupełnia seria produktów wykonanych z wikliny i ciepłego drewna, takich jak: stołki, taborety, lampy i liczne koszyki. 

W aranżacjach lookbooka Zara Home spotkamy również jedną z ikon designu – krzesło Cesa projektu Marcela Breuera. Wykonane z lekkich, stalowych rurek powstało w 1928 roku. W tamtych czasach użycie tego materiału było fundamentalnym aspektem dla projektowania. Stworzenie krzesła wspornikowego, pozbawionego tylnych nóg było jedną z największych innowacji modernistycznych! 

Najnowsze zdjęcia lookbooka Zara Home znajdziesz w galerii >>>