To kampania, w której Williams odwołuje się do edytoriali modowych z lat 90. Zdjęcia powstały w Nowym Jorku, gdzie nowy projektant Givenchy osobiście nadzorował cały proces kreatywny we współpracy z piekielnie utalentowaną Heji Shin. Na każdym ze zdjęć podkreślony jest osobisty charakter i temperament bohatera, co więcej - dyrektor kreatywny domu mody zaprosił do współpracy kilkoro znanych przyjaciół, którzy mieli okazję nadać własne znaczenie poszczególnym elementom jego debiutanckiej kolekcji.

Fendi haute couture wiosna-lato 2021. Nie trać ani chwili>>

To znaczy: Playboi Carti, Bella Hadid, Kendall Jenner, Anok Yai i Liam Powers mogli wybrać samodzielnie w czym wystąpią na zdjęciach i mieli kluczowy wpływ na stylizację. 

Jenner wystąpiła ubrana w czerwony total look z ciężkim złotym łańcuchem na szyi i torebką w fakturę krokodyla oraz włosami gładko zaczesanymi do tyłu, Carti - w gniecionych spodniach, wydłużonej jasnobrązowej marynarce i z torebką na biżuteryjnym pasku, a Hadid w zakolczykowanej obcisłe sukience w beżu z wycięciami na plecach i łokciach. "Moim etosem jest luksus noszenia ubrań własnej osobowości, a nie bycie przez nie noszonym. Na każdym z tych portretów silna postać nosi wygląd, który odzwierciedla to, kim jest: to oni ożywiają ubrania" powiedział projektant w rozmowie z serwisem WWD.com. 

Viktor & Rolf haute couture wiosna-lato 2021. Rave couture>>