Pierwszą rzeczą, która przyciągnęła moją uwagę, była nazwa obiecująca antystresową kurację. „Jak można działać antystresowo na skórę?” – pomyślałam z uśmiechem na twarzy. Zaczęłam czytać i szukać opinii o tym serum.

Pozbycie się poszarzałej cery i nadanie jej blasku zaraz obok walki z przebarwieniami, to był, jest i chyba już zawsze będzie mój cel. Obietnica zmniejszenia widoczności przemęczenia mnie uwiodła i dałam się ponieść zakupom – znowu.

 

 

Nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy dokładnie zauważyłam efekty, ale myślę, że było to po ponad tygodniu regularnego stosowania serum rano. Produkt nie miał łatwego zadania, bo akurat zaczęłam ponowną kurację retinolem wieczorem – zawsze mam na początku jego stosowania małe zaczerwienienia i wypryski.

Nawilżenie to jedna z zalet serum Ukviat, ale dla mnie wówczas ważniejszy był ten zdrowy glow na twarzy i zmniejszenie zaczerwienienia, które otrzymałam.

Różowe serum anti-stress – obietnica wypoczynku dla twarzy

Różowa obietnica zamknięta w butelce skomponowana jest w 100% z naturalnych, wegańskich składników. Serum jest bogate w ekstrakty roślinne, minerały morskie takie jak algi czy wyciąg z płatków róży damasceńskiej.

Jednym z kluczowych składników kosmetyku jest opatentowany ekstrakt z nasion dzikiego indygo. To właśnie on pomaga przeciwdziałać negatywnym skutkom nadmiernej produkcji hormonów stresu widocznych na skórze. Serum wspiera również naturalne procesy regeneracyjne skóry i widocznie poprawia jej koloryt.

 

 

To nie tylko moje osobiste doświadczenie – aż 85% badanych zauważyło poprawę w redukcji widocznego zmęczenia. Istotne jest, że u mnie serum jest połączone z odpowiednią pielęgnacją z rana – wierzę, że tylko wtedy efekty mają szansę być najlepsze.

Choć ja stosowałam antystresowy Ukviat tylko rano, można go nakładać również wieczorem. Wystarczy nanieść niewielką ilość żelowego płynu na czystą skórę twarzy i szyi.

Odczułam wyraźny efekt ukojenia i odświeżenia skóry, a dla mnie jest to ważniejsze niż makijaż, bo jak już go wykonuję, to wolę na zdrowej cerze – lepiej się prezentuje. Jest to jeden z moich faworytów, a cena jest przystępna. Cieszę się, że na niego trafiłam w otchłaniach internetu. Czuję przyjemną satysfakcję z tego, że zadbała o mnie polska marka, może i tobie pomoże?