W ciągu najbliższych kilku dni sklepy z praktycznie wszystkich branż będą się cieszyły o wiele większym zainteresowaniem niż w innych okresach roku. Wszystko dzięki serii przecen, promocji i rabatów oferowanych klientom z okazji Black Friday, które – wbrew nazwie – w ogromnej większości przypadków okazje są dostępne dłużej, niż tylko w ten jeden konkretny dzień.

Niezależnie od tego, czy większe zakupy planujemy zrobić podczas czarnopiątkowych promocji, czy może bliżej świąt bożonarodzeniowych, warto pomyśleć o tym co zrobić, aby owe zakupy były jak najefektywniejsze. Na szczęście istnieje sposób, dzięki któremu w banalnie prosty sposób można odzyskać część wydanych pieniędzy. Niekiedy całkiem sporą część!

Cashback w przeglądarce

Tym rozwiązaniem jest wbudowana w przeglądarkę usługa cashback o nazwie Dify, którą stworzyła firma Opera (ta od popularnej przeglądarki internetowej). Korzystanie z tej wartej uwagi usługi jest niezwykle proste – można po prostu zainstalować przeglądarkę Opera albo zainstalować wtyczkę do innej przeglądarki (co ważne – występuje w wersji również na Firefoxa i Chrome’a) i zarejestrować się na stronie Dify. Potem już można zacząć robić zakupy! Dify współpracuje z najpopularniejszymi sklepami internetowymi – zwrot części wydatków na zakupy można uzyskać kupując między innymi na Aliexpress i Media Expert, ale również rezerwując nocleg za pośrednictwem Booking.com, zamawiając jedzenie w Pyszne.pl i kupując w ponad 400 innych sklepach.
 

Jak działa cashback?

Zasada działania samego cashbacku jest prosta. Po aktywowaniu konta i zrobieniu zakupów u jednego z partnerów Dify część wydanej kwoty zwraca na konto cashback, a środki te można wykorzystać podczas kolejnych zakupów. W przypadku Dify mamy do czynienia z najwyższym cashbackiem na rynku, bo oferującym zwrot aż 30% wydanych pieniędzy w ciągu 30 dni od dokonania zakupu. Ponadto dział Hot Deals pokazuje sklepy z aktualnie podwójnymi i potrójnymi stawkami cashbacku. A że partnerami Dify są duże sklepy, w których ogromna część z nas robi zakupy na co dzień, to korzystanie z cashbacku nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku – kupujemy tak, jak robiliśmy to do tej pory. Od elektroniki w Media Expert (laptopy, smartfony), aż po jedzenie w Pyszne.pl i noclegi w Booking.com.

Jeśli planujesz w najbliższych dniach zrobić większe (lub mniejsze) zakupy online, to cashback z pewnością ci się przyda – nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!

*Oświadczenie OPERA NORWAY AS na podstawie badań przeprowadzonych przez firmę Nielsen, w dniach 27-31 sierpnia 2021 r., które obejmowały 200 sklepów, medianę czasu wypłaty cashbacku oraz ośmiu konkurentów Dify cashback w Polsce na podstawie list (sklepy, konkurent, stawki cashback Dify) dostarczonych przez Operę.