Zakupy spożywcze online to oszczędność czasu

Żadna z nas naszych Testerek nie cierpi na nadmiar wolnego czasu. Nasze dziewczyny to pracujące studentki, mamy, panie domu i businesswomen. Wszystkie je łączy poszukiwanie sposobu na przyspieszenie codziennych czynności. Szukają rozwiązań, które oszczędzą ich cenny czas. Aby ten czas miały na swoje pasje, spędzanie czasu z rodziną, znajomymi, doskonalenie siebie i swoich umiejętności. Dlatego też nasze Testerki z ulgą przyjęły możliwość dostawy na umówioną godzinę oraz niezwykłą punktualność dostawcy Frisco.pl. „Zakupy otrzymałam w godzinach, jakie sama wybrałam. Wszystko wniesiono wprost do mojego mieszkania, a nawet zapytano mnie, czy zostawić je w przedpokoju, czy wnieść dalej.” – relacjonuje nam Anna Ż.

Świeże prostu prosto od dostawców

9 na 10 kobiet uważa, że jakość produktów świeżych oferowanych na Frisco.pl zasługuje na medal. „Najbardziej podobała mi się świeżość i jakość produktów. Zarówno wędliny jak i owoce, warzywa były piękne i świeże!” – przyznaje Urszula B. Świeżość produktów we Frisco.pl jest zasługą tego, że sklep dba o to, aby produkty pokonywały możliwe najkrótszą drogę od dostawcy do klienta. Frisco.pl nie składuje produktów w magazynie.

Nasze Testerki doceniły także bogaty asortyment produktów bio i organic (ponad 1000 produktów). Co więcej, mimo iż asortyment produktów bio i organic na Frisco.pl jest najszerszy na rynku, sklep planuje sukcesywnie go powiększać.

Tylko kompletne zamówienia. Bez zamienników

Znacie to uczucie, kiedy skompletowałyście swoje zamówienie, z wytęsknieniem czekacie na jego dostawę i sklep informuje was, że… nie ma waszego ulubionego prosecco i makaroników, ale za to jadą do Was podobne produkty? Podobne, ale nie takie same. Szczęśliwie okazuje się, że z Frisco.pl takie rozczarowania nie mają miejsca! Potwierdzają to nasze testerki: żadnych zamienników, otrzymujesz i płacisz tylko ze te produkty, które rzeczywiście zamówiłaś.

Marta Z. tak opisuje swoje wrażenie po testowym zamówieniu na Frisco.pl: „Podobało mi się to, że zamówienie było kompletne, nie musiałam dobierać zamienników ani pokrywać różnicy w cenie. Wszystkie produkty były świeże, dobrze zapakowane, nic się nie rozlało etc. Obsługa sprawna, dostawa punktualnie.”

Wszystkie Testerki otrzymały kompletne zamówienia. Nie jest to jednak wyjątkowa sytuacja: Frisco.pl może pochwalić się 99,6% wskaźnikiem kompletnych zamówień.

Zakupy spożywcze online to luksus, na który cię stać!

Pewnie część z Was myśli, że zakupy spożywcze online są zarezerwowane jedynie dla wybranych. To nieprawda! 90% Testerek uważa, że Frisco.pl oferuje produkty w atrakcyjnych cenach, niemal jak w hipermarketach. Aneta D. celnie zauważa: „Szeroki wybór produktów w cenach często niższych niż marketach stacjonarnych. Myślałam, że będzie drożej niż u konkurencji, a było taniej!”. Jej zdanie potwierdza kolejna Testerka, Marta Z.: „Obawiałam się wyższych cen niż w supermarketach, lecz tutaj miłe zaskoczenie - większość cen była porównywalna, a niektóre produkty były nawet tańsze.”

Zerknijcie na poniższą infografikę i poznajcie dokładne wyniki testu Frisco.pl!

Nasze Testerki są zachwycone zakupami na Frisco.pl!

Teraz pora na Was! Spróbujecie?

Specjalnie dla czytelniczek Elle.pl Frisco.pl przygotowało prezent:

30 zł zniżki na pierwsze zakupy!

Wystarczy, że wpiszecie przy realizacji zamówienia kod rabatowy:

ELLE2017

Kod jest ważny do 12 listopada 2017 r.

Minimalna kwota zamówienia, przy której zadziała kod to: 150 zł.