Przez ostatni miesiąc byłyśmy zanurzone w ciemnych i głębokich wodach sezonu Skorpiona. Większość z nas odbyła w jego trakcie emocjonalną podróż w otchłań duszy. Po to, aby przejść wewnętrzną transformację, którą wywołał ten intensywny znak. Na szczęście wkrótce odetchniemy z ulgą. Już 21 listopada Strzelec przejmie gwiezdne dowodzenie. Horoskop na kolejny miesiąc jest pełen zakończeń, ale też ekscytujących początków. Jak potoczą się nasze sprawy po przeżytych skorpionicznych dramatach?

Sezon Strzelca na przełomie jesieni i zimy

Energia zmieni się z wody na ogień, by ożywić ponurą atmosferę listopada. Skorpion zachęcał nas do pracy z cieniem i głęboko ukrytymi lękami. Kierował naszą uwagę do wewnątrz, nakłaniając do spędzania czasu w samotności. Pozytywny Strzelec sprawi, że z powrotem wpuścimy do życia trochę światła. Nareszcie spojrzymy na świat z jasnej strony. Nowy sezon przyniesie odnowienie i ciekawość wobec tego, co dopiero się wydarzy. Celem Słońca w Strzelcu jest dawanie szczęścia. Pora oddać się nauce, znaleźć nowe inspiracje lub wyruszyć w ekscytującą podróż. Łucznik pokaże nam, jak czerpać lekkość z ostatnich tygodni kalendarzowej jesieni. 

Ward/Fox Photos/Getty Images

Zrobi się gorąco na przekór zimowym mrozom

Ogień Strzelca jest nieprzewidywalnym żywiołem natury. Pomyśl o swoim życiu jak o strzale, nad którą Łucznik nie ma kontroli. Wiatry zmian mogą zmienić jej kierunek. Możliwe, że zanim trafisz do celu, będziesz musiała podszkolić swoje umiejętności. Trening czyni mistrza, również w sferze duchowej. Wypuść swoją strzałę ze stanu wyrównania i z poczuciem wyższego celu. Uwierz w swoją manifestację. Odpuść pragnienie manipulowania losem. 

W sezonie Strzelca wszystko dzieje się szybko i spontanicznie. Uwierz w swoje szczęście. 

W poszukiwaniu prawdy i wyższego celu

Nie możemy cofnąć czasu i zmienić przeszłości, jednak to od nas zależy nasze jutro. Niezależnie od tego, jak potraktował nas przemijający rok, nadal mamy szansę uczynić jego końcówkę przyjemnym doświadczeniem. Strzelca reprezentuje Centaur. Mityczny pół-koń, pół-człowiek celuje swoją strzałę wysoko w niebo, na gwiazdę Antares, znaną jako "serce Skorpiona". W starożytnej astrologii ten punkt w kosmosie miał nam przypominać o wszystkim, co się liczy. Może przynosić zniszczenie i śmierć, ale też szansę na wielkie odrodzenie. Skrywa prawdy, które wypełniają nasze serca, a Strzelec pozwoli nam na nowo je odkryć. 

Miesięczna praca z energią sezonu Strzelca

W sezonie Strzelca pomyśl o tym, jak możesz skierować swoją duchową strzałę w kierunku własnego serca. Pozwól się prowadzić. Kieruj się miłością, pasją i dziecięcą radością. Jeśli pojawi się w tobie entuzjazm, potraktuj go jako złotą nić prowadzącą do tego, co rozpala Twoją duszę. Nie rób niczego wbrew swojej prawdzie. Zanim ukończysz ten rok, zrozum, na czym polega Twoje powołanie.