Na wybiegu nie widzimy wielogodzinnych przygotowań do prezentacji kolekcji. Dlatego zabieramy Was na backstage najnowszego pokazu Joanny Klimas (zobacz tu), abyście bliżej zapoznały się z różnymi etapami pracy profesjonalistów.

Romina Grieger dyr. ds. szkoleń La Biosthetique Polska:

Chcieliśmy, aby włosy i makijaż były równie kobiece jak najnowsza kolekcja Joanny Klimas. Zdecydowaliśmy się na naturalne i eleganckie zarazem fale obok tak silnego akcentu jakimi były usta w kolorze koralowej czerwieni. Myślę, że to świetnie uzupełniło tak silną w swoim wyrazie kolekcję Joanny, bo udało nam się stworzyć dojrzały, ale delikatny look.

Aby uzyskać tak eleganckie i naturalne fale zaczęliśmy od nałożenia na mokre włosy Volume Mousse La Biosthetique. Później pojedyncze pasma, przygotowane uprzednio przy użyciu linii stylizacyjnej "curl, protect and style”, nakręcane były na lokówkę. Na sam koniec, aby fryzura była trwała i jednocześnie skręt pozostawał miękki i elastyczny użyliśmy produktu o nazwie Molding Spray.

Naturalny makijaż został uzyskany dzięki Natural Foundation with teint frais z BELAVANCE La Biosthetique. Istotne było przygotowanie skóry przy użyciu Glow Base jeszcze przed nałożeniem podkładu. Ten fantastyczna koralowa czerwień to pomadka o kolorze Orange Blaze z idealnie dobraną do niej konturówką.

Za manicure i pedicure modelek odpowiedzialny był sztab profesjonalistów z Alessandro International Polska.  Lakier Poppy Red z kolekcji Red Stars idealnie odzwierciedlał odcień pomadki.