"You"/"Ty": powstanie 4. sezon serialu

Nowy, 3 sezon serialu "You" obejrzymy na platformie Netflix już wkrótce, bo 15 października! Jednak w oczekiwaniu na premierę nowych odcinków, twórcy cały czas podsycają naszą ciekawość. Oprócz licznych filmów promocyjnych i zwiastunów, które sprawiają, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się 3. sezonu serialu, Netflix poinformował jak rysuje się przyszłość serialu. Dla wszystkich fanów historii o Joe Goldbergu mamy dobrą wiadomość - 4. sezon serialu został potwierdzony!

Na ten moment nie wiadomo jednak o czym będzie opowiadał kolejny sezon serialu. Wszystko okaże się jak już jutro zaczniemy maraton z "You" i obejrzymy odcinki 3. sezonu. Twórcy nie zdradzili również żadnych szczegółów związanych z obsadą czy datą premiery.

"You"/"Ty": fabuła serialu

Cała opowieść tworzona jest wokół psychopatycznej postaci Joe Goldberga (Penn Badgley), który swoim toksycznym uczuciem obdarza wybranki spotykane na jego drodze. Te później stają się ofiarami jego groźnej, która kończy się śmiertelną puentą. W drugim sezonie Joe Goldberg niespodziewanie poznaje godną siebie przeciwniczkę. Jego nowy obiekt westchnień, Love Quinn, to kochająca i ciepła postać, która naprawdę obdarza Joe miłością, aby na koniec w bardzo przewrotnym zwrocie akcji wyrosnąć na równorzędną, równie psychopatyczną co Joe bohaterkę. Co więcej - mordercze zapędy Goldberga ustępują wizji przyszłego rodzinnego życia w Los Angeles, gdzie zacznie się sezon 3 serialu.

W 3. sezonie Joe i Love zaczynają zupełnie nowe życie. Love rodzi dziecko, a ich życie wydaje się sielanką. Ale jednak w tej sielance znów ktoś mocno namiesza. Tym razem będzie to kobieta z sąsiedztwa. Czy Joe i Love opanują swoje demony i będą starali się żyć jak zwyczajna młoda para z przedmieść? Oczywiście Joe po raz kolejny ustawia na swój celownik kobietę, z którą rozpocznie znaną juz nam grę. Zobaczcie trailer 3. sezonu serialu: