W sezonie wiosna-lato 2019 niemal wszystkie odcienie blondu będą wpisywały się w trendy. Projektanci i styliści fryzur lansują zarówno chłodne platynowe tony, czyli tak zwany "icy white", pastelowy blond wpadający w róż albo oranż, ale także ciepły yellow blonde. Właśnie taki modny kolor włosów miały modelki m.in. na pokazach marek: David Koma czy Brognano

Fryzura na pokazie Brognano / Imaxtree

Na jego popularność wpływ miała także fryzura Georgii May Jagger. Chociaż modelka eksperymentuje czasami z kolorem włosów (na przykład ostatnio na głowie nosiła odcień ostrej fuksji), to najlepiej czuje się właśnie w jasnym żółtawym blondzie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgia May Jagger (@georgiamayjagger) Sty 2, 2018 o 12:48 PST

Yellow blonde, nazywany czasami champagne blonde jest idealny dla naturalnych blondynek. By uzyskać taki odcień na jasnych włosach, wystarczy swojego fryzjera poprosić o delikatne refleksy albo nałożenie ciepłego beżowego tonera. Ten modny kolor włosów jest dużo łatwiejszy do "utrzymania" i pielęgnacji niż chłodne niemal platynowe blondy - w jego przypadku nie musicie stosować fioletowych szamponów czy masek. Nie wymaga też mocnego rozjaśnienia, więc w mniejszym stopniu niszczy włosy. Świetnie prezentuje się szczególnie przy opalonej skórze.