Zapomnieliście już o Sylwestrze? Okazuje się, że niektóre występy mają już status virala i nadal chętnie są oglądane na YouTube czy serwisach społecznościowych. Piosenka "Stars Are Blind" znów podbiła internet a to za sprawą wspólnego występu Miley Cyrus, Paris Hilton i Sia. 

Występ Miley Cyrus, Paris Hilton i Sia obejrzano 2 miliony razy w ciągu 3 dni!

W ramach telewizyjnego wydarzenia "Miley’s New Year’s Eve Party" Cyrus zaprosiła wielu znanych muzyków do wspólnego odśpiewania muzycznych hitów. U boku Amerykanki pojawili się m.in. Dolly Parton (tak, zaśpiewały wspólnie "Jolene"), David Byrne (sprawdźcie ich wersję "Let's Dance" Davida Bowie), Fletcher, Latto czy duet Rae Sremmurd. Jednak najwięcej mówi się o momencie, gdy Miley Cyrus zaśpiewała razem z Sią i Paris Hilton kultowy w pewnych kręgach singiel "Stars are Blind". Wideo z tego momentu ma już ponad 2 miliony wyświetleń. 

Przypomnijmy, singiel został wydany w 2006 roku, jako część albumu "Paris". Na YouTube zdobył ponad 6,3 mln odtworzeń i pewnie ta suma urośnie po sylwestrowym koncercie Miley Cyrus. Czy to oznacza, że Paris wraca do muzyki? Celebrytka przyznała, że w tym roku zaserwuje sporo nowości swoim fanom. 

"Nadal na haju po ostatniej nocy! Jak dobrze było wrócić na scenę, bycie otoczonym przez tak wielu utalentowanych artystów, których podziwiam i mam szczęście, że nazywam ich przyjaciółmi, było to bardzo inspirujące. 2023, już Cię kocham!" - napisała potem Paris Hilton na swoim instagramie. 

Czekacie na kolejne piosenki od Paris? Na pewno szykuje się nowy materiał od Miley Cyrus - artystka zapowiedziała premierę nowego utworu "Flowers" 13 stycznia. Data nie jest przypadkowa, to dzień urodzin jej byłego męża Liama Hemswortha...