Żyjemy w ciągłym pędzie, przez co zdarza nam się zapomnieć o sile małych gestów, ciepłych słów i wzajemnej życzliwości. A to właśnie one są w stanie sprawić, że druga osoba poczuje się ważna, zauważona i doceniona. Kiedy chcesz powiedzieć coś miłego, nie warto trzymać języka za zębami. Zainspiruj się filozofią marki Tymbark, weź udział w castingu i podaruj światu odrobinę radości!

Misja „Kochaj życie”!

Na wyjątkowo przyjemną misję nie wyruszysz sama. Towarzyszami podróży po Polsce będą jedni z najpopularniejszych youtuberów – duet WAKSY i Kaluch, którzy razem będą zachęcać Polaków do chwili oddechu i refleksji. W końcu nawet w przedświątecznym czasie powinniśmy znaleźć moment na uśmiech, czuły gest i wyrazy troski. 

Obejrzyj pierwszy odcinek z udziałem Squadu Studia Tymbark

Pierwsza akcja w ramach nowego projektu Tymbark już za nami. Paulina Soboń i Przemek Burkacki z duetu WAKSY oraz Kaluch umilali dzień przechodniom na warszawskim Dworcu Centralnym. Czy influencerom udało się sprawić, że na chwilę zapomnieli o goniących terminach i obowiązkach? Nie zabrakło komplementów, wspólnych żartów, pamiątkowych zdjęć i… zabawnych haseł, które dobrze znamy z kapsli napojów Tymbark. Tym razem w wersji XXL. Zobacz, jak wyglądał początkowy przystanek na trasie Squadu Studia Tymbark.

„A gdzie się pani tak spieszy?” – zagaduje kobietę z walizką. – „Spokojnie. Szczęście czeka za rogiem”.

Weź udział w wyjątkowym castingu!

Aby dołączyć do ekipy Squadu Studia Tymbark wejdź na stronę studiotymbark.com i wypełnij formularz. Udostępnij swoje profile w mediach społecznościowych i przedstaw swój sposób na sprawienie, że czyjś dzień stanie się lepszy. Być może to Ty wyruszysz w Polskę w towarzystwie WAKSÓW i Kalucha.

Razem nagracie kilka odcinków na kanał Studio Tymbark, zrealizujecie ekscytujące projekty i co najważniejsze wniesiecie odrobinę radości w życie osób napotkanych na trasie (oraz ogromnego grona widzów – kanał marki ma aż 616 tysięcy subskrybentów). Pamiętaj, że zapisy trwają od 20 do 31 grudnia. Trzymamy kciuki!