Pięknych zgłoszeń w konkursie było tak wiele, że nagrodę główną musieliśmy przyznać aż 4 wyjątkowym dziewczynom. Każda z nich w wyjątkowy, indywidualny sposób pokazała nam, jak pielęgnuje siebie na co dzień, co sprawia, że każdego dnia czuje się świetnie, co ją zachwyca i kto ją inspiruje. Po kilkunastu dniach od ogłoszenia wyników w naszej redakcji powitałyśmy Jess (@dzisiaj.jutro), Julkę (@aint_nobody99), Martę (@thepurespiritofdarkness) i Julię (@lozowsky_). 

ELLE Backstage: 

Było przepyszne wspólne śniadanie i długie rozmowy o kosmetykach. Potem tworzyłyśmy bransoletki na kolorowych, jedwabnych nitkach oraz relaksujące woreczki na oczy, które pomagają się odprężyć się podczas wieczornych pielęgnacyjnych rytuałów (#pielegnujsiebienacodzien!). Co dalej? Czas przygotowań. Odpowiedni poziom nawilżenia i wygładzenia skóry przed nałożeniem makijażu zapewniły produkty Neutrogena® Hydro Boost® (o ich genialnym działaniu przeczytacie tutaj: Nawodnienie skóry - jak je utrzymać?), potem piękny wygląd cery uzupełniliśmy jeszcze makijażem oczu i ust, a następnie przeszliśmy do układania włosów, wyboru stylizacji... 

Gotowe przeszłyśmy do naszego studia fotograficznego, gdzie króluje Marcin Klaban - profesjonalny fotograf, autor okładek najlepszych magazynów, twórca pięknych portretów gwiazd i zachwycających urodowych edytoriali. Zaczęłyśmy od omówienia konceptu sesji i obejrzenia moodboardu, a chwile później dziewczyny stanęły przed obiektywem. 

Efekty?

Wszystkie portrety przyjaciółek znajdziecie w naszej galerii. Dzięki dziewczyny, że byłyście z nami. Do następnego!