Under Armour - Groundbreaker

Jaka jest kobieta Under Armour? To groundbreaker - kobieta nowej ery, której przyświeca jedno zdanie: I will! To nie jest czas na to by siedzieć cicho, wręcz przeciwnie, to najlepszy moment, by zademonstrować swoją siłę i odwagę. Do nowej kampanii marka Under Armour wybrała inspirujące kobiety ze świata sportu i kultury, które w trakcie swojej kariery wielokrotnie pokazały, że "sky is no limit". Misty Copeland to pierwsza afroamerykańska primabalerina. W tym momencie zobaczyć ją możemy w American Ballet Theatre, gdzie trafiają tylko najlepsi. Przez całe życie musiała pokazywać, że balet jest nie jest tylko dla białych. Co więcej wbrew powszechnym opiniom świetnie może sobie w nim poradzić kobieta o bardziej atletycznej sylwetce. Podobną determinacją może pochwalić się kolejna ambasadorka Under Armour - Yusra Mardini, która tylko i wyłącznie dzięki własnej sile przetrwania zdołała przeżyć wojnę domową w Syrii i uciec. Berlin to była dla niej druga szansa, tam realizuje marzenia o zostaniu olimpijską pływaczką. Te "niewielkie" nazwiska skrywają wielkie rzeczy. To właśnie one kreślą nową ścieżkę dla wszystkich kobiet - to droga ku samospełnieniu, szczęściu i "równych szans". 

Under Armour - I'm pretty

Idea przyświecająca nowej kampanii Under Armour dotarła również do Warszawy. To właśnie tutaj, w Fabryce Formy odbył się trening pod czujnym okiem  polskich ambasadorek marki - Natalii Gacki i Iwony Nierody. Te niezwykłe kobiety, dzięki wielu wyrzeczeniom dostały się na sam szczyt, gdzie łączą karierę z dbaniem o swoje życie prywatne, prowadząc zdrowy tryb życia i utrzymując harmonię psychiczną. Kobiety kobietom to hasło, które również na sali treningowej znalazło najlepsze potwierdzenie.

Konkurs dla silnych kobiet

Zainspirowani nową kampanią Under Armour postanowiliśmy specjalnie dla Was stworzyć konkurs, gdzie Wasza opinia będzie dla nas kluczowa! Wejdźcie na nasz profil na Instagramie i pod tym video dokończcie zdanie: "Mocna strona kobiet to........

Nagrodzimy najlepsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20.04.2018 roku.

Nagrody

Do wygrania jest strój treningowy z nowej kolekcji Under Armour: 

1 x biustonosz Armour Crossback Clutch Bra

1 x legginsy FL Fast Tight

REGULAMIN

Laureat:

aga.tlomak

Gratulujemy!