Alan Andersz, ambasador Under Armour i jeden z trenerów ostatniego wydarzenia, przyznał nam ostatnio w wywiadzie, że "gdyby trenowanie było banalne, cała radość by uciekła". Tej zasady musieli się trzymać też Julia Maciuszek, Adam Niedźwiedź i Natalia Gacka-Dressler, bo cała czwórka ambasadorów-trenerów zafundowała nam 13 września dwie godziny optymalnych i kreatywnych ćwiczeń. Mieliśmy po nich ochotę na jeszcze więcej!

Trening zaczął się od rozgrzewki z Natalią Gacka-Dressler, złotą medalistką mistrzostw świata w fitnessie sylwetkowym i specjalistką od zdrowego żywienia, która przygotowała nasze ciała do wzmożonego wysiłku. "Miałam przyjemność rozpocząć cześć treningową dziesięciominutową rozgrzewką całego ciała, która składała się z części statycznej i dynamicznej. Nie wyobrażam sobie treningu bez niej - rozgrzane mięśnie zupełnie inaczej pracują i reagują na bodźce, jakie wysyłamy im poprzez wykonywanie poszczególnych ćwiczeń". 

Po niej nastąpił crossfit z aktorem i sportowcem Alanem Anderszem - pokazał nam, że jesteśmy w stanie przekraczać własne granice i mamy większą siłę niż nam się wydaje. Podobne odczucia mieliśmy trenując boks z zawodnikiem MMA, Adamem Niedźwiedziem (niektórzy nawet zaczęli rozważać regularne uprawianie sztuk walki!). "Na czwartkowy zajęcia przygotowałem trening typowo bokserski. Ze względu na ilość osób i lokacje wydawała mi się to najlepsza opcja"

Na koniec czekał nas stretching, który poprowadziła akrobatka Julia Maciuszek i który pozwolił nam się rozciągnąć oraz wyciszyć po intensywnym treningu. "Użyłam kilku moich sztuczek relaksacyjnych oraz zwróciłam uwagę na oddech, ponieważ  jest on bardzo ważny w takich ćwiczeniach. Stretching po treningu, a zwłaszcza takim, jaki zafundowali nam pozostali ambasadorzy, jest obowiązkowy, jeżeli na drugi dzień chcemy wstać z łóżka". 

Trening Under Armour - Wszystko czego potrzebujesz odbył się 13 września w Training Lab w Warszawie. W tym wyjątkowym wydarzeniu z ambasadorami Under Armour oraz redakcją ELLE i ELLE Man wzięli udział zaproszeni goście, celebryci i influcencerzy - w tym Rafał Maślak, Rafał Maserak czy Ania Sokołowska (@ania__fitness). Każdy z nich dostał na start pakiet treningowy, dzięki czemu mógł przy okazji przetestować nową kolekcję Under Armour Seamless/Vanish

Bardzo podobało mi się zaangażowanie wszystkich ćwiczących i ta energia, która od nich biła. Nie mogę się doczekać kolejnego treningu - Adam Niedźwiedź

Zobaczcie koniecznie film i zdjęcia z naszego wspólnego treningu! My nie możemy się już doczekać następnego i wracamy myślami do inspirujących rozmów oraz pokładów motywacji, które dali nam trenerzy. 

GALERIA: Relacja z treningu Under Armour - Wszystko czego potrzebujesz!>>