NEONAIL jest z nami już 15 lat!

15 września świętujemy 15 urodziny NEONAIL, bez wątpienia jednej z naszych ulubionych marek beauty. To właśnie dzięki ich lakierom od wielu lat możemy wyrażać siebie poprzez dopasowany do naszego stylu manicure.

„Chcemy podziękować klientkom za wspólne lata, docenić je za zaangażowanie i lojalność, a także podkreślić, że dzięki naszym produktom zawsze mogą być sobą. Dlatego zaprosiliśmy je do wspólnej akcji MAKE A WISH zostań #neonailgirl!”

Konkurs MAKE A WISH zostań #neonailgirl

Z okazji świętowania kryształowej rocznicy, marka zaprosiła klientki do konkursu urodzinowego. Zadaniem konkursowym było złożenie życzeń urodzinowych NEONAIL z okazji 15 urodzin oraz zaprezentowanie ulubionej stylizacji wykonanej lakierami marki.

Jurorkami konkursu były: projektantka - Malwina Wędzikowska, redaktorka działu urody ELLE -  Agnieszka Zygmunt oraz stylistki NEONAIL. Spośród 250 zgłoszeń wyłoniono 15 zwyciężczyń, na które czekała moc atrakcji.

Nagroda główna? Zwyciężczynie urodzinowego konkursu MAKE A WISH zostały zaproszone na profesjonalną sesję zdjęciową, podczas której mogły poczuć się jak celebrytki!

Na planie zdjęciowym czekały na nie makijażystki, fryzjerzy, a także Malwina Wędzikowska, która jako jedna z najbardziej cenionych stylistek gwiazd zadbała o mocno osadzone w trendach looki naszych bohaterek. To nie wszystko! Wszystkie zwyciężczynie zapozowały ze swoim profesjonalnym manicure, wykonanym przy pomocy 15 kolorów z limitowanej kolekcji MAKE A WISH.

Efekty profesjonalnej sesji będziemy mogły podziwiać również  w wizerunkowej kampanii marki NEONAIL oraz na łamach następnego wydania magazynu ELLE.

O niezwykłej przygodzie dziewczynom będą przypominać upominki, którymi zostały obdarowane w dniu sesji. Każda z 15 zwyciężczyń otrzymała niespodziankę od marki TOUS oraz prezent od NEONAIL!

Premiera limitowanej kolekcji!

Na dzień urodzin NEONAIL marka zaplanowała premierę jubileuszowej kolekcji MAKE A WISH. Znajdziecie w niej 15 lakierów hybrydowych w limitowanych złotych butelkach. 10 z nich to bestsellerowe kolory, po które klientki NEONAIL sięgają najchętniej, a całość uzupełnia 5 nowych kolorów stworzonych specjalnie na tę okazję. Lakiery z urodzinowej kolekcji MAKE A WISH mają większą pojemność, jednak cena pozostaje bez zmian – 34,99 zł.