Wroclavię otwarto dopiero pod koniec 2017 roku, ale wystarczył tylko rok, żeby to centrum zdobyło pozycję najlepszego obiektu handlowego we Wrocławiu. Od samego początku istnienia oferuje 4-gwiazdkową jakość obsługi, poza tym znajdziemy w niej aż 180 sklepów (od popularnych marek, po ekskluzywne sklepy i trudno dostępne w Polsce Uterque, Gate czy Sfera). Równolegle Wroclavia jest też prawdziwą nowoczesną perełką architektoniczną. 

Unexpected Fashion - weekend mody we Wrocławiu

Nie bez powodu to właśnie tam w ostatni weekend marca czekają na was ekscytujące pokazy mody, metamorfozy, konkursy z nagrodami, panele o trendach w modzie i makijażu na sezon wiosna-lato 2019 oraz spotkania z gośćmi specjalnymi – blogerami i influencerami, wśród których będzie sama Jessica Mercedes. Będziemy też i my: tuż obok sceny głównej znajdziecie Strefę ELLE, do której zapraszają Joanna Horodyńska - stylistka i prezenterka telewizyjna oraz Karolina Limbach - stylistka ELLE. Porozmawiacie z nimi o trendach w modzie i napijecie się kawy, a na stoisku makijażowym będziecie mogli skorzystać z darmowego makijażu. W strefie wyeksponowane będą także Wybory ELLE, czyli najmodniejsze elementy stylizacji z wiosennych kolekcji marek dostępnych we Wroclavii.

To jednak nie koniec. Po weekendzie, czyli w tygodniu 1-6 kwietnia klienci Wroclavii nadal będą mogli korzystać z wielu atrakcji modowych i urodowych. W centrum na dłużej zagoszczą sekcje beauty z warsztatami makijażu i badaniem skóry oraz włosów (badania trychologiczne), a także konsultacje trenera fitness (np. pomiar tkanki tłuszczowej) oraz tygodniowy cykl spotkań moderowanych przez stylistów i personal shopperów Wroclavii. Na najmłodszych czeka możliwość wzięcia udziału w castingu i wystąpienia w pokazie mody dziecięcej. Posiadacze Karty Stałego Klienta Wroclavii mogą spodziewać się wielu usług premium oraz udogodnień i to nie tylko w ramach Wielkiego Tygodnia Mody, np. bezpłatnych porad stylisty, dwóch dodatkowych godzin parkowania gratis, bezpłatnego wi-fi, usług dla rodzin i dzieci czy specjalnych zniżek i rabatów. Organizatorzy wydarzenia i centrum zapewniają jednak, że niespodzianek w ramach Unexpected Fashion będzie jeszcze więcej. 

Więcej informacji na www.wroclavia.pl.