Falconeri: nowa marka w Polsce

Swetry, bluzki, kardigany, golfy, sukienki, spódnice, spodnie, ale też akcesoria - czapki, rękawiczki i szale. Włoskie Falconeri, które specjalizuje się w tworzeniu ponadczasowych dzianin z kaszmiru oraz oferuje projekty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, od teraz jest dostępne również w Polsce. "Każdą kolekcję charakteryzuje wysoka jakość przędz, połączenie tradycji oraz kreatywności, a także prostota i dbałość o szczegóły w przystępnej cenie" przekonuje Calzedonia Group, która odpowiada za tę nową na naszym rynku markę.

Stroje kąpielowe Calzedonia - lato 2020>>

Projektanci marki korzystają głównie z kaszmiru, który dominuje w ich kolekcjach, ale można tam znaleźć także inne szlachetne włókno - jedwab.

To, co wyróżnia Falconeri na rynku modowym, to szczególna dbałość o detale, która zaczyna się już na poziomie pierwszych szkiców i dotyczy każdego etapu powstawania ubrania - projektów, połączenia najlepszych naturalnych włókiem, włoskich umiejętności rzemieślniczych i innowacyjnych systemów produkcji, aż po bardzo drobiazgową kontrolę jakości. Odzież, która wychodzi spod igły manufaktury Falconeri, jest ponadczasowa i minimalistyczna, ale też zapewnia komfort i swobodę zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym, co dodatkowo potęguje kluczowy dla marki materiał - to jest wykonanie z wysokiej jakości kaszmiru.

Ujawniono ranking 10 najbardziej pożądanych marek oraz elementów garderoby drugiego kwartału 2020 roku>>

Gdzie zrobimy zakupy w pierwszym Falconeri w Polsce? Sklep otworzył się w warszawskiej Galerii Mokotów na poziomie +1.