Wcześniej aktorzy i twórcy wzięli także udział w specjalnej sesji zdjęciowej, podczas której mogli poczuć atmosferę tradycyjnej premiery, tym razem nie na czerwonym lecz na różowym dywanie!
Oto jak prezentowali się na nim m.in.  Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska, Maria Sobocińska oraz  Małgorzata Foremniak i Cezary Pazura.O odpowiednią oprawę muzyczną zadbał Radzimir Dębski, którego energetyczny klip muzyczny wprawił wszystkich w nastrój do świętowania. Już jutro premiera całej ścieżki dźwiękowej z serialu!

Muzyka do serialu Sexify by JIMEK: https://found.ee/Jimek-sexify 

Sexify już od 28 kwietnia na Netflix!

O serialu:

Sexify to ośmioodcinkowa komedia obyczajowa w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego. Opowiada historię ambitnej studentki informatyki - Natalii (Aleksandra Skraba), która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną (Maria Sobocińska) i koleżanką z akademika - Moniką (Sandra Drzymalska). Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. Sexify to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.