Wiosenna produkcja SOLAR z udziałem Oriny Krajewskiej to nawiązanie do tętniących życiem letnich, pełnych słońca, soczystego koloru i beztroski dni. To dążenie do niczym nieskrępowanej wolności, przełożonej na język mody. Mix struktur, energiczne printy, barwy i niekonwencjonalnie połącznia, uzupełniają look o niezbędną dawkę humoru i dystansu. 

„W sesji zdjęciowej postawiliśmy na proste kadry, aby nic nie przesłoniło głównego komunikatu kolekcji i wizji naszych Projektantek — koloru. Aby wzmocnić ten przekaz do współpracy zaprosiliśmy Kobietę, dla której kolor jest ważny i traktuje go jako źródło dodatkowej, zewnętrznej energii. Orina Krajewska doskonale odnalazła się na planie sesji i swoją osobowością dopełniła wizję naszych Projektantek” - wspomina pracę nad sezonem Anna Karpińska, Menedżer Działu PR i Identyfikacji Marki, Solar Company S.A.     

Mocne, soczyste kolory, również w bardzo eleganckiej odsłonie to motyw przewodni kolekcji, jak i największe, wybiegowe trendy.  Wzrok przyciąga wyrazisty pomarańcz  skomponowany w dwóch wersjach: idealnie skrojonym garniturze  i kombinezonie wykończonym charakterystycznymi guzikami.  

Wertykalne linie, posągowe sylwetki i oversize to kolejne inspiracje Projektantek na sezon wiosna/ lato 2023.  Spojrzenie przyciąga słoneczny set — żółta marynarka o luźniejszym kroju i swobodne spodnie z szerokimi nogawkami. Wśród jednokolorowych total looków nie zabrakło wielowymiarowego  różu, nawiązującego do kultowego barbiecore,  nadającego nowoczesnego spojrzenia na formalne stylizacje. 

Motyw przewodni #SeasonOfColours dopełniają eklektyczne połączenia fioletu z pomarańczem i niebieskiego z zielenią. A w kontraście mocnego jednobarwnego looku marka proponuje wielobarwny, efekt  tie-dye, w zwiewnych sukienkach letnich.  

W najnowszej kolekcji kolor i nieszablonowe zestawienia stają się nośnikiem swobody i wyrażanie siebie. Twarzą kampanii została aktorka, autorka podcastów, założycielka fundacji — Orina Krajewska. Bohaterka sesji utożsamia postać kobiety Solar –nowoczesnej, odważnej i sensualnej.  

O nieoczywiste stylizacje zadbała jedna z najciekawszych stylistek młodego pokolenia – Eugenia Skvarska, pracująca wcześniej m.in. dla Vogue Ukraine i magazynu Numéro. Z kolei barwne i pełne pozytywnych emocji zdjęcia uchwyciła Lola Banet. 

W sezonie wiosna/lato 2023 Solar kontynuuje swoją rozpoznawalną estetykę i dbałość o detale, jednocześnie dając przyzwolenie na puszczenie wodzy fantazji w letnich stylizacjach. Nakładające się na siebie warstwy, mix printów, struktur i kolorów to zaproszenie do pobudzenia wyobraźni i kreatywności, czerpania przyjemności z wyrażania siebie poprzez zabawę z modą.   

 

Daj się ponieść kolekcji SOLAR na sezon wiosna/lato 2023 #SeasonOfColours. 

 Więcej informacji o kolekcji znajdziesz na www.solar.com.pl.