W końcu! Po miesiącach niecierpliwego oczekiwania, w końcu możemy oficjalnie przyznać, że 2. sezon "You"/"Ty" będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku. Kolejne odcinki tego hitu trafią oczywiście na Netflix. Ale czego możemy się spodziewać tym razem? Czy kolejna seria będzie tak wciągająca jak pierwsza? I czy Beck (grana przez Elizabeth Lail bohaterka) jednak żyje? Jeśli chodzi o to ostatnie pytanie, to fani mają sporo teorii na ten temat. Niestety wątpliwości rozwiała sama aktorka, która w wywiadzie dla Vulture przyznała, że od początku wiedziała, że jej rola zakończy się na pierwszym sezonie. Z drugiej strony, wielokrotnie byliśmy świadkami, gdy scenarzyści na prośby fanów zmieniali diametralnie bieg historii i przywracali ulubione postacie. Co w takim razie zobaczymy zobaczymy w kolejnym sezonie "You"/"Ty" na Netflix?

Komedie romantyczne 2019. Co warto zobaczyć w tym roku? >>

Nowości na Netflix: luty 2020. Co pojawi się na platformie? >>

Te dwa słynne seriale na Netflix zaraz znikną z platformy. O jakie tytuły chodzi? >>

"You"/"Ty" na Netflix: 2 sezon, data premiery

"You"/"Ty" na Netflix: 2 sezon, data premiery

Nasz "ulubiony" stalker Joe Goldberg (w tej roli Penn Badgley) przeniesie się z Nowego Jorku do słonecznego Los Angeles, "miasta drugiej szansy". Szybko znajdzie tam swoją kolejną obsesję i "ukochaną" o imieniu Love Quinn. Wcieli się w nią Victoria Pedretti, aktorka znana z serii "Nawiedzony dom na wzgórzu" (po ang. "The Haunting of Hill House"). Jak ujawnia showrunnerka Sera Gamble, w premierowej serii będzie jeszcze więcej zawirowań i zagadek. Angaż do serialu otrzymali również Chris D’Elia, który wcieli się w Hendersona, a także Jenna Ortega i Charlie Barnett. Nowe odcinki będą oparte na kolejnej powieści Caroline Kepnes pt. "Hidden Boddies" z 2016 roku. 

"Joe wtapia się bez wysiłku w atmosferę Hollywood. Pracuje w księgarni i flirtuje z innymi. Ale gdy inni wydają się być skupieni na własnych myślach, Joe nie może przestać patrzeć przez ramię. Problem z ukrytymi ciałami polega na tym, że nie zawsze tam pozostają. Pojawiają się ponownie, jak mroczne myśli, mnożąc się i grożąc zniszczeniem tego, czego Joe najbardziej pragnie: prawdziwej miłości. A kiedy znajduje ją w zaciemnionym pokoju w Soho House, jest bardziej niż kiedykolwiek zdesperowany, aby ukryć swoje sekrety. Nie chce skrzywdzić swojej nowej dziewczyny - chce być z nią na zawsze" - tak brzmi oficjalny opis powieści Kepnes. 

A kiedy premiera "You"/"Ty" na Netflix? Nowe odcinki trafią na platformę już 26 grudnia 2019 roku. Idealny prezent na święta Bożego Narodzenia? Informację o 2. sezonie podał sam Penn Badgley na swoim Twitterze. 

"You"/"Ty" na Netflix: o czym jest ten słynny serial?

Serial stworzono na podstawie bestsellerowej powieści Caroline Kepnes. "Błyskotliwy menadżer księgarni Joe poznaje młodą aspirującą pisarkę Beck. Posługując się mediami społecznościowymi, mężczyzna zdobywa wiedzę na temat dziewczyny, by móc się do niej zbliżyć. Z czasem jego niewinne zauroczenie przeradza się w obsesję. Joe szybko zaczyna likwidować każdą przeszkodę, która mogłaby zakłócić jego plan zdobycia kobiety" - możemy przeczytać w opisie produkcji.