"Wielkie kłamstewka" to oprócz "Gry o tron" jeden z najpopularniejszych seriali HBO ostatnich miesięcy. Producenci niestety skąpili nam informacji dotyczących kolejnych odcinków. Wiadomo było jedynie, że stacja postanowiła zmienić reżysera, a do obsady dołączyła Meryl Streep. 68-latka wcieli się w Mary Louise Wright - teściową Celeste (Nicole Kidman) i matkę zmarłego (czy na pewno?) Perry'ego (Alexander Skarsgård). Kobieta zaniepokojona losem wnucząt przyjedzie do Monterey. Wiemy również, że nowe "Wielkie kłamstewka" pojawią się jeszcze w tym roku. Kiedy dokładnie?

"Wielkie kłamstewka": Nicole Kidman i Reese Witherspoon chcą nagrać 3. sezon serialu! >>

Czytaj też: Seriale, które będziemy oglądać w 2019 roku >>

"Wielkie kłamstewka": szczegóły dotyczące 2. sezonu. Fabuła i obsada

Za reżyserię serialu "Wielkie kłamstewka" odpowiada tym razem Andrea Arnold ("American Honey", "Wichrowe wzgórza"). 57-latka wyreżyserowała wszystkie siedem odcinków według scenariusza napisanego przez Liane Moriarty (autorkę powieści) i twórcę show, Davida E. Kelly'ego. W obsadzie produkcji "Wielkie kłamstewka" znaleźli się: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern, Shailene Woodley, Zoë Kravitz, Adam Scott, James Tupper, a także Jeffrey Nordling. Przez kilka miesięcy plotkowano, czy przypadkiem na plan nie powróci Alexander Skarsgård w scenach retrospekcyjnych, ale te informacje nigdy nie zostały potwierdzone. HBO ujawniło również o czym będzie 2. sezon "Wielkich kłamstewek":

"Na pozór w spokojnym nadmorskim miasteczku Monterey w Kalifornii wszystko wydaje się takie samo. Matki nadal kochają, wspierają mężów, dzieci są urocze, a domy są równie piękne. Ale noc szkolnej zbiórki pieniędzy zmieniła to wszystko, sprawiając że społeczność znana jako "Piątka z Monterey" - Madeline, Celeste, Jane, Renata i Bonnie - połączy się, aby zebrać kawałki ich zrujnowanego życia."

"Wielkie kłamstewka": znamy datę premiery 2. sezonu

To już pewne, "Wielkie kłamstewka" powrócą w czerwcu 2019 roku! Te doniesienie pojawiło się na oficjalny Twitterze @HBOPR, co więcej, ujawniono również pierwsze oficjalne kadry. 

Przypomnijmy, "Wielkie kłamstewka" (po ang. "Big Little Lies") to ostatni hit HBO na podstawie bestsellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule. Pierwszy sezon serialu opowiadał historię mieszkańców miasteczka Monterey, a dokładnie trzech kobietach, których dzieci chodzą do tej samej szkoły. Gdy w miasteczku dochodzi do morderstwa, ich życie zmienia się całkowicie. Serial "Wielkie Kłamstewka" otrzymał aż osiem statuetek Emmy, cztery Złote Globy oraz dwie nagrody na SAG Awards 2018.

"Wielkie kłamstewka": zdjęcia z 2. sezonu