"Wielkie kłamstewka" okazały się hitem stacji HBO. Osiem statuetek Emmy, cztery Złote Globy oraz dwie nagrody na SAG Awards - krytycy, jak i widzowie czekali niecierpliwie na 2. sezon. I już wiemy, że nie zawiódł. Na dodatek do obsady dołączyła Meryl Streep. Słynna aktorka wcieliła się w Mary Louise Wright, czyli teściową Celeste (Nicole Kidman) i matkę zmarłego Perry'ego (Alexander Skarsgård). Intryga goni intrygę, ale niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Czy kolejny sukces "Wielkich kłamstewek" sprawi, że doczekamy się kolejnego sezonu serialu?

"Euforia 2": wiemy kiedy nowe odcinki serialu trafią do HBO >>

Ten słynny film zaraz zniknie z platformy HBO Go! Zagrała w nim Meryl Streep. O jaki tytuł chodzi? >>

"Wielkie kłamstewka": Nicole Kidman i Reese Witherspoon chcą nagrać 3. sezon serialu! >>

Wielkie kłamstewka: będzie 3. sezon?

"Czy będzie 3. sezon 'Wielkich kłamstewek?'" - pytają już fani serialu. "Uwielbiam tych ludzi - mógłbym zrobić z nimi wszystko" - przyznał Casey Bloys, prezes HBO. Jednak Amerykanin uważa również, że tworzenie kolejnego sezonu "byłoby nierealistyczne". A dokładnie nie do zrealizowania. Chodzi o napięty grafik aktorek. Przykład? Nicole Kidman przygotowuje się już do zagrania w kolejnej produkcji stacji, pt. "The Undoing". 

"Jeśli przyjdą do mnie i powiedzą: 'uzgodniłyśmy nasze terminarze' - to jasne, ale nie sądzę, żeby do tego doszło... 2. sezon był dla wszystkich szansą, żeby zakończyć tę historię w sposób satysfakcjonujący dla wszystkich" - przyznał Bloys.

Nicole Kidman również ujawniła, że w planach nie ma 3. sezonu "Wielkich kłamstewek". Szkoda!

Wielkie kłamstewka: książka i sukces serialu

"Wielkie kłamstewka" (po ang. "Big Little Lies"), czyli obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji HBO jest oparta bestsellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule. Pierwszy sezon serialu opowiadał historię mieszkańców miasteczka Monterey, a dokładnie trzech kobietach, których dzieci chodzą do tej samej szkoły. Gdy w miasteczku dochodzi do morderstwa, ich życie zmienia się całkowicie.

Seriale, które powinnaś nadrobić w Święta >>

Wielkie kłamstewka: obsada, reżyser i scenariusz

Za reżyserię serialu "Wielkie kłamstewka 2" odpowiada tym razem Andrea Arnold ("American Honey", "Wichrowe wzgórza"). 57-latka wyreżyserowała siedem odcinków według scenariusza autorstwa pisarki Liane Moriarty oraz Davida E. Kelly'ego. W obsadzie produkcji "Wielkie kłamstewka" znaleźli się: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern, Shailene Woodley, Zoë Kravitz, Adam Scott, James Tupper, a także Jeffrey Nordling