Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Baran

PRACA - 3 buław
To bardzo pozytywny znak! Sukces zbliża się wielkimi krokami. Jeśli ostatnio planowałeś zmiany, lub podróże związane z pracą to twój znak, że wyjdzie Ci to na dobre. Bardzo możliwe, że otworzą się przed Tobą różne nowe drzwi do udanej kariery zawodowej. Musisz tylko wyjść ze strefy komfortu.


MIŁOŚĆ - Odwrócona królowa buław
Niestety w miłości słabo. Możliwe, że trafisz na partnera, który nie będzie dla Ciebie dobry. Może krytykować to, jak bardzo przykładasz się do pracy. Pamiętaj, że nie mamy czasu dla takich frajerów i jesteś ponad to. Nie daj się też zdominować przez wybuchy zazdrości takiego kochanka. Weź wbij na jakiś portal randkowy i znajdź lepszych.


ZDROWIE - 5 kielichów
W tym roku bardziej skupisz się na swoim zdrowiu psychicznym. W pierwszej połowie może być dość trudno, dlatego nie bój się sięgnąć po pomoc. Możliwe, że udasz się na terapię, albo znajdziesz nowe pasje, które pomogą ci uporządkować myśli.

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Byk


PRACA - Śmierć

W końcu zdecydujesz się zaryzykować. Możliwe, że zrezygnujesz z pracy, która nie jest dla Ciebie opłacalna, lub zainwestujesz pieniądze w coś ryzykownego. Na początku może to oznaczać gorszą sytuację finansową, ale po jakimś czasie wyjdzie Ci to na dobre. Pod koniec roku sprawi to, że Twoja sytuacja bardzo się poprawi i będziesz material girl.

MIŁOŚĆ - Kochankowie
No lepiej być chyba nie mogło. Jeśli już kogoś masz, to będzie tylko lepiej. A jeśli dopiero kogoś szukasz, to chyba znajdziesz swoją bratnią duszę. To może być najlepszy związek Twojego życia i wielka miłość. Mam zazdro i generalnie mega super.


ZDROWIE - 2 pentakli
W końcu nauczysz się tworzyć balans między życiem prywatnym, zdrowiem, pracą i takimi tam. Generalnie szykuj się na zmianę diety, jakąś siłownie itd. Zarówno zdrowie psychiczne, jak i fizyczne Ci podziękują. Dbaj jednak bardziej o narządy, które występują w parach, np. nerki, płuca, jajniki.

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Bliźnięta


PRACA - Sąd Ostateczny odwrócony
W końcu nauczysz się podchodzić do pracy z większym dystansem. Przestaniesz tak bardzo karać się za jakieś niepowodzenia. Zrozumiesz też, że musisz brać większą odpowiedzialność za swoje projekty. Zarówno te dobre jak i złe. Pozwól się więcej doceniać i
przyjmuj pochwały. 


MIŁOŚĆ - Głupiec odwrócony
Szykuj się na kilka przelotnych romansów. Będziesz w tym roku jak prawdziwa femme fatale i w ogóle main character. Pamiętaj jednak, żeby stawiać sprawę jasno, bo potem możesz mieć nieprzyjemności i kawalerów pod oknem śpiewających serenady o 2 w nocy.


ZDROWIE - 10 pentakli odrócone
W końcu zaczniesz bardziej o siebie dbać. Porobisz wszystkie potrzebne badania, z którymi zalegałeś już kilka lat. Sprawdź, czy w Twojej rodzinie występowały jakieś choroby i obczaj, czy może to jakoś na ciebie wpłynąć. No i spróbuj nie jeść tyle fast foodów, bo są niezdrowe…

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Rak


PRACA - Księżyc odwrócony
Ty lepiej uważaj, bo ktoś w pracy może być wredny i chcieć Ci zaszkodzić. Zazdroszczą Ci, że dobrze wszystko robisz. Tak czy inaczej, receptą na sukces będzie szczerość. Porozmawiaj sobie z szefem, wyjaśnijcie wszystko i będzie gitara.

MIŁOŚĆ - 10 mieczy odwrócona
W tym roku dużo przeżyłeś, lub rozpamiętywałeś rany z przeszłości. To w końcu się skończy. Wrócisz ze zdwojoną siłą i w końcu zaczniesz doceniać to, czego nauczyły cię poprzednie romanse. Nie ma co tracić czasu, więc bierz numer do crusha i chwytaj życie.

ZDROWIE - 5 buław
Jeśli walczysz z jakąś chorobą, to 2022 przyniesie ogromną poprawę. Jeśli nie, to zwróć większą uwagę na stres w twoim życiu. Odwiedź kilku lekarzy i skup się mocno na ciśnieniu i sercu. Generalnie nie ma się czym martwić, bo zdrówko wygląda świetnie.

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Lew


PRACA - Umiarkowanie
Cudownie, bo nauczysz się ogarniać finanse. Założysz pewnie konto oszczędnościowe, a pod koniec roku to sobie wybudujesz dom i drzewo posadzisz pewnie też. Jeśli chcesz zmienić pracę, to wszystko pójdzie bardzo sprawnie. Czekają cię ekscytujące zmiany i dużo hajsu.

MIŁOŚĆ - Rydwan odwrócony
Będziesz mieć mocną chęć na pospieszenie się w emocjach. Nie rób tego. Lepiej trochę poczekać i być pewniejszym niż pakować się w coś dla zasady. Znajdziesz się w miejscu, w którym obsesyjnie będziesz chciał znaleźć drugą połówkę. Rozejrzyj się ostrożniej, coś dobrego może czekać pod twoim nosem.

ZDROWIE - 4 kielichów
Możesz spodziewać się lekkiego pogorszenia stanu psychicznego w pierwszej połowie roku. Szybko jednak zdecydujesz się na podjęcie działań i zapiszesz się na terapię, lub podejmiesz się czegoś, co bardzo wzmocni twoje zdrowie psychiczne. Na szczęście w pobliżu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, żeby wyjść z dołka.

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Panna


PRACA - 8 kielichów odwrócone
Uświadomisz sobie, że aktualna praca Ci nie służy i wcale cię nie cieszy. Dzięki temu szybko podejmiesz się czegoś nowego. To będzie bardzo udane przedsięwzięcie, które przyniesie giga dużo hajsu. Odłóż trochę, a za jakiś czas będziesz mieć apartament, o którym zawsze marzyłeś.


MIŁOŚĆ - słońce
To świetna wiadomość zarówno dla samotnych panien, jak i dla tych w poważnych związkach. Wszechświat szykuje dla was dużo miłości i pięknych relacji, tych romantycznych oraz przyjacielskich. Poza tym będziesz mega hot i wszyscy będą się za Tobą oglądać!!


ZDROWIE - 5 buław
Świetna wiadomość. Karty nie przewidują żadnych kłopotów zdrowotnych. Odetnij jednak kawę i energole, bo trochę Ci ręce drżą. Nie musisz zawsze tyle pracować, mimo że dla każdej panny wakacje to wręcz koszmar.

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Waga


PRACA - Paź kielichów odwrócony
Możesz spodziewać się kilku miesięcy, które nie będą sprzyjały pracy. Jednak proszę się nie martwić, bo wszystko minie, jak tylko zastanowisz się, dlaczego właściwie zacząłeś pracować w tej branży. Posłuchaj trochę motywacyjnej muzyki jak np. nutek pracoholika Żabsona i się nie poddawaj. Wszystko przed Tobą.

MIŁOŚĆ - 9 pentakli odwrócone
Jeśli jesteś singlem, to w końcu uświadomisz sobie, że mimo perfekcyjnego życia brakuje Ci partnera. To dobry krok, bo zaczniesz wychodzić ze strefy komfortu i szukać miłości, na którą zasługujesz. Jeśli masz partnera, to Twój znak, żeby zacząć prowadzić więcej konwersacji. Czujesz się osaczony? Powiedz o tym!!! Nie ma czasu na pierdoły i nie ma czasu na beznadziejnych kochanków. Wszystko będzie dobrze.


ZDROWIE - 4 kielichów
Niestety mimo cudownego życia poczujesz, że ciągle masz w sobie jakąś pustkę. Możliwe, że takie rozmyślanie pogorszy Twoje zdrowie psychiczne. Nie bój jednak żaby, bo to szybko minie. Ważne jest tylko to, żebyś nie pozwolił na rozwój tego dołka i szybko interweniował. Zapisz się na jakieś zajęcia, albo nawet do terapeuty. Wszystko będzie dobrze.

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Skorpion


PRACA - Arcykapłan
Jest duże prawdopodobieństwo, że zechcesz się doedukować. Może zapiszesz się na studia, albo jakieś kursy, które bardzo ci się przydadzą. Karty przewidują też kogoś bardzo ważnego, kto pojawi się na Twojej drodze. To nowy szef, albo profesor, który pokaże Ci jak udoskonalić swój fach. Będzie super.

MIŁOŚĆ - 6 Mieczy odwrócona
W końcu uświadomisz sobie, że za długo myślisz o toksycznym byłym, albo innych beznadziejnych sprawach. Zdecydujesz jednak, że jesteś ponad to i zostawisz to za sobą. Potem pójdziesz na całość i poznasz mnóstwo nowych i cudownych osób. Od każdego czegoś się nauczysz. Nie rycz, tylko rób super rzeczy.

ZDROWIE - Głupiec
2022 to dla Ciebie zastrzyk pozytywnej energii. Pewnie zapiszesz się na siłownię, albo zaczniesz biegać czy coś takiego. Generalnie wszystko będzie super. Chociaż uważaj na siebie, bo podczas tych sportowych akcji możesz stracić czujność i szybko sprezentować sobie kontuzję. Możliwa będzie też zdrowa ciąża.

 

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Strzelec


PRACA - królowa kielichów
Możesz spodziewać się świetnego środowiska w pracy. Każdy będzie chciał Ci pomagać, dbać o wspólne projekty i generalnie wszystko będzie świetne. Jeśli masz swój biznes, możliwe, że trafisz na cudnych klientów, którzy wystawią Ci dobre opinie, lub będą chcieli pomóc Ci w jego rozwijaniu. Zaufaj zarówno sobie, jak i innym. Wszystko wygląda fenomenalnie.

MIŁOŚĆ - 1 pentakl
Możliwe, że w końcu znajdziesz się w bardzo stabilnym związku. Wszystko wygląda świetnie, bo mimo bezpieczeństwa w tej relacji, dostaniesz dużo miłości. Karty mówią jednak, że to wcale nie oznacza nudy. Wiadomka, że strzelce chcą adrenalinki i szybko się nudzą. Ten cudowny partner zaspokoi waszą chęć przygód, więc luz.

ZDROWIE - 1 miecz
W końcu zdecydujesz się na rzucenie złych nałogów. Jeśli palisz to w 2022 w końcu uda Ci się przestać. Zwrócisz uwagę na swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Szykuj się na siłownię i ułożoną dietę. Uważaj jednak na kontuzje, bo mogą być bardzo poważne. Rozciągaj się po treningu lepiej.

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Koziorożec


PRACA - 4 pentakle
W 2022 zastanowisz się, czy Twoja praca to faktycznie to, czym chcesz się zajmować. Lubisz stabilność, którą Ci daje, ale niekoniecznie idzie to w parze ze szczęściem. Całkiem możliwe, że poczujesz niechęć do współpracowników i ogromną potrzebę zmiany. Zdecydowanie to będzie dobra decyzja, która pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i sytuację materialną.

MIŁOŚĆ - królowa pentakli
Nadchodzi cudowna miłość, która da Ci potrzebną stabilizację i wszystko, co najlepsze. Jeśli jesteś singlem, to tę osobę najprawdopodobniej poznasz w pracy, lub na jakimś pracowniczym evencie. Ten romans będzie też bardzo oparty na biznesie i na wspólnym dążeniu do bogactwa.

ZDROWIE - głupiec odwrócony
W 2022 roku spróbujesz innych sposobów leczenia. Ostatnio bardzo dotykały Cię liczne przeziębienia i choróbska, więc w końcu porzucisz wcześniej Ci znaną medycynę. Może spróbujesz naturalnych witamin i leków. Albo zaczniesz się po prostu lepiej odżywiać.

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Wodnik


PRACA - 6 pentakli
Twój szef, lub mentor zauważy, że jesteś na odpowiednim stanowisku. Szykuj się na szybki awans. Jeśli masz własny biznes, inwestorzy będą się o Ciebie bili. Generalnie widzę ogromną podwyżkę i poprawę sytuacji majątkowej. Możesz już szykować się na nowy apartament.

MIŁOŚĆ - król kielichów
Jeśli jesteś singlem, miłość idzie w Twoją stronę. To idealny partner, bardzo dojrzały. Z nim na pewno uda Ci się w końcu stworzyć stabilny związek, który będzie ogromnym wsparciem dla obu stron. Mimo to, na pewno nie będzie nudno. Szykuj się na wspólny trip z nową miłością.

ZDROWIE - paź pentakli
W zdrowiu same dobre newsy. Zapiszesz się na nowe zajęcia sportowe, albo bardzo spodobają Ci się spacery. Możliwe, że spróbujesz również diety wegańskiej, lub wegetariańskiej, a może nawet przerzucisz się w pełni na bio i naturalne produkty. Jeśli myślisz o dziecku, 2022 to Twój rok.

Horoskop Zodiakary z Rynsztoku - Ryby


PRACA - siła odwrócona
W przeszłości zdarzało Ci się wątpić w swoje umiejętności. Często strach sprawiał, że nie chciałaś podejmować ryzyka w biznesach. W 2022 będziesz zmuszony to zmienić. Skupisz się bardziej na rozwoju i doskonaleniu. Zaczniesz też myśleć bardziej o odkładaniu pieniędzy na czarną godzinę.

MIŁOŚĆ - 9 mieczy
Jeśli chciałeś ukryć, że coś nie podoba Ci się w aktualnym związku, to w tym roku wyjdzie to na jaw. Może, to że typ po sobie nie sprząta, albo gada tylko o sobie. Generalnie cokolwiek to jest, ujrzy światło dzienne. Bardzo dobrze, bo nie będzie Cię to już tak bardzo gryzło. Jeśli nie masz partnera, to w końcu wyjdziesz ze strefy komfortu i zaczniesz wychodzić z inicjatywą.

ZDROWIE - umiarkowanie
W tym roku znajdziesz więcej balansu w życiu. Uświadomisz sobie np., że fast foody są niezdrowe, ale raz na jakiś czas możesz wyjść ze znajomymi na pizzę. Nauczysz się dbać zarówno o swoje zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. Zrób super playlistę i biegnij romantyzować swoje życie na joggingu o 5 nad ranem!