Wenus i Mars zrównają się na niebie w znaku Wodnika 23 lutego 2024. Zaprowadzą równowagę tam, gdzie jej brak oraz zaktywują kontrakty bratnich dusz. Wenus jest boginią miłości, a Mars nieustraszonym wojownikiem. Gdy połączą się w koniunkcji, ich energie będą towarzyszyć nam przez cały tydzień. Doświadczymy odrodzenia w miłości, przebudzenia i pasji w każdej sferze życia. Zmienimy swoje podejście do relacji. Nasze serca otworzą się na oścież. 

Rok 2024 przyniesie zaćmienia w Baranie i Wadze, znakach rządzonych przez Marsa oraz Wenus. Lutowa koniunkcja zapoczątkuje monumentalne zmiany w miłości. 

Wenus i Mars, czyli boska równowaga

Wenus reprezentuje świętą kobiecą energię. W astrologii to planeta miłości, harmonii, pieniędzy i piękna. Jej wpływy inspirują nas do połączenia się z naszą wewnętrzną Boginią. Podsyćmy więc swoje twórcze płomienie, przyciągnijmy obfitość i otoczmy się pięknem.

Koniunkcja Marsa i Wenus zrównoważy Twoje życie na najgłębszych poziomach.

Mars reprezentuje świętą męską energię. To nasz racjonalny umysł, zdolność mówienia prawdy oraz stabilność i bezpieczeństwo, których potrzebujemy, aby przetrwać. W astrologii Marsa uważa się za planetę działania, motywacji i nieustraszoności. Jego energia inspiruje do posuwania się naprzód, pokonania lęków i odnalezienia wewnętrznej pewności siebie.

Co się wydarzy podczas koniunkcji Wenus i Marsa?

Spotkanie Marsa i Wenus w Wodniku wywoła potrzebę bycia autentycznym oraz wiernym sobie w sprawach miłości. Możemy poczuć, że nie możemy już żyć dla innych i spełniać ich oczekiwań. Oto co może się wydarzyć podczas tego zjawiska:

  • Spotkasz swoją bratnią duszę lub bliźniaczy płomień
  • Uda Ci się stworzyć z kimś nową relację
  • Doświadczysz głębokiego duchowego przebudzenia poprzez relację lub przypadkowe spotkanie
  • Odczujesz rosnącą potrzebę zrównoważenia swojego poczucia niezależności w związku
  • Zechcesz być bardziej autentyczna
  • Zakończysz relację, z których już wyrosłaś
  • Ktoś znaczący może opuścić Twoje życie, dając Ci znać, że nadszedł czas, abyś rozpoczęła nowy rozdział
  • Możesz uzyskać wgląd lub potwierdzenie na temat bratnich dusz lub bliźniaczych płomieni w swoim życiu
  • Więcej bratnich dusz i bliźniaczych płomieni obudzi się i przybędzie na Ziemię

Spotkanie Wenus i Marsa to rzadka uczta dusz oraz czas jedności. Wykorzystaj tę energię, aby znaleźć równowagę, obudzić kreatywność oraz zyskać motywację.