Londyńską uroczystość uświetniło także kilka sław, w tym influencerka Léna Mahfouf; amerykańska modelka i aktorka Kiko Mizuhara; włoski piosenkarz Marco Mengoni; angielska aktorka Olivia Cooke; angielski aktor Theo James; angielski aktor Dominic Cooper oraz angielski aktor i piosenkarz Nicholas Galitzine.
Wydarzenie miało miejsce w Somerset House i dostarczyło multisensorycznych doświadczeń utrzymanych w tonacji dziewięciu unikalnych kolorów kolekcji - od Atlantyckiego błękitu, przez Zatokową zieleń, po spokojny odcień Terakoty. Niespodzianki czekały w każdym zaułku przestrzeni zorganizowanej wokół dziewięciu dedykowanych instalacji łączących sztukę, performance, smak i dźwięk. Goście wieczoru przemieszczając się swobodnie pomiędzy kolejnymi instalacjami mogli zanurzyć się w świecie jednej z najbardziej kolorowych kolekcji OMEGI.
Przemawiający podczas uroczystej kolacji Prezydent i Dyrektor Generalny OMEGA Raynald Aeschlimann powiedział: „Zegarki OMEGI mają wyrażać osobowość tych, którzy je noszą, a linia Aqua Terra Shades doskonale to obrazuje. Podczas tego wieczoru chcieliśmy zainspirować każdego kolorami, a także stworzyć możliwość spędzenia czasu z Zoë, Zhou i Eddie'm, którzy stanowią perfekcyjny przykład osób, które konsekwentnie stawiają na swój własny styl.”
Zoë Kravitz, Zhou Dongyu i Eddie Redmayne wzięli udział w kampanii Aqua Terra Shades zatytułowanej „Every Shade of You” i pokazującej, w jaki sposób kolor może definiować indywidualny styl. Podczas wieczoru OMEGI w Londynie dołączyli do Raynalda Aeschlimanna na scenie, aby zaprezentować unikalny design nowych zegarków.
Zoë powiedziała: „Dla mnie zegarki to idealny dodatek, by podkreślić twój styl. Każdy z modeli Aqua Terra Shades ma własny, silny charakter i wydaje mi się, że można się z nimi świetnie bawić się podkreślając swój charakter. OMEGA zawsze sprawdza się najlepiej, gdy zależy nam na swobodnym wyborze.”
Zhou Dongyu dodała: „To było ekscytujące, móc przymierzać te wszystkie różne modele. Każdy z zegarków Aqua Terra ma swoją osobowość i tworzenie stylizacji z nimi to dobra zabawa. Dziś wieczór wybrałam model ze złota Sedna™, który wyjątkowo mi się podoba.”
Wieloletni ambasador OMEGI Eddie Redmayne także podzielił się swoimi spostrzeżeniami: „Ewolucja linii Aqua Terra jest doprawdy imponująca. OMEGA zawsze myśli w sposób wizjonerski, a wzornictwo modeli Aqua Terra Shades prowadzi tę linię w nowym, ekscytującym kierunku. Zegarki pozwalają ci się wyróżnić i zaprezentować twój własny, wyjątkowy styl.”
Zaprezentowana kolekcja Aqua Terra Shades oferuje szeroki wybór kolorów tarcz. Inspirację dla spektrum barw stanowiły różne środowiska mórz i lądów. Zegarki są dostępne w rozmiarach 34 mm i 38 mm dając klientom możliwość wyboru takiego, który najlepiej dopasuje się do ich charakteru.