Dlaczego warto zgłosić się do konkursu? Zapytaliśmy o to Magdę Ciacherę, która już od lat organizuje kobiece wyjazdy „Girls in The Van” i która będzie w Andaluzji przewodniczką trzech laureatek.

Jakie przygody czekają na zwyciężczynie konkursu i co da im taka podróż? Jak zachęciłabyś kobiety do udziału w akcji?

Powiedziałabym tak… A gdyby tak zamieszkać przez chwilę w zupełnie innym miejscu, na plaży, w kamperze? Być jedną z „Girls in the van”. Budzić się ze wschodem słońca i szumem fal. Biec rano do oceanu. Z namaszczeniem pić wolno kawę. Chodzić na boso, czując pod stopami miękki piasek. Witać dzień cyklem asan. Zwolnić. Doświadczyć hiszpańskiej wolności. Pomieszkać w kraju, którym czas nie istnieje, ale jest za to naturalna życzliwość, brak oceny i uśmiech. Jeździć konno po plaży. Bujać się na falach. Tańczyć do białego rana w lokalnym beach barze. Zrywać pomarańcze prosto z drzewa i zajadać się owocami morza, przygotowywanymi w kamperowej kuchni. W ciepłą noc szukać konstelacji gwiazd i marzyć, marzyć, marzyć. Poprowadzę was przez tę przygodę, tworząc najpiękniejsze wspomnienia, do których będziecie wracać przez całe życie.

Wyjazdy kamperowe dla kobiet „Girls in the van” / Fot. Kash Hryciów 

Za co najbardziej lubisz van life i podróże w kobiecym gronie?

Uwielbiam obserwować zmianę i to, jak rozkwitają kobiety, gdy odkrywają w sobie piękno. Przebywając w naturze, otwierają się na swoje ciało i przestają je oceniać. Nie ma tu znaczenia to, jaki mamy rozmiar i czy posiadamy cellulit. Na organizowanych przez mnie wyprawach kamperowych kobiety nie zdradzają swojego wieku i profesji. Dzięki temu skupiamy się na tym, jakie jesteśmy naprawdę - naszych cechach i talentach, których na co dzień często nie dostrzegamy, bo oceniamy się właśnie przez pryzmat wieku, zawodu czy statusu majątkowego. Tak tworzy się wyjątkowa komitywa „Girls in the van”. To grupa kobiet, które nie oceniają się nawzajem, a zamiast tego z podziwem patrzą jedna na drugą i zarażają się pozytywną energią.   

Wyjazdy kamperowe dla kobiet „Girls in the van” / Fot. Kash Hryciów

Kocham otrzymywać wiadomości od dziewczyn, które po wyjazdach kamperowych piszą, że pokochały siebie, że odważyły się zmienić pracę i swoje życie, że wspomnienia z podróży ciągle w nich żyją i są motorem napędowym. Nazwałabym to spotkaniem z „NATURALNĄ JA”. Hasło akcji marki Remington idealnie pasuje do idei „Girls in the van”.

Kiedy czujesz się naprawdę sobą? 

Prawdziwa ja to ta, która kocha bez opamiętania życie. Ta, która czuje się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Ta, która podejmuje decyzje zgodne ze sobą. Ta, która kroczy przez życie z otwartym sercem i uśmiechem obdarowuję napotykanych po drodze ludzi. Ta, która biegnie nago do oceanu, jak po wybiegu Victoria's Secret, mimo cellulitu i krągłych pośladów. Ta, która pierwsza pojawia się na parkiecie i ta, która śpiewa najgłośniej, mimo że fałszuje. Kocham siebie w pełnym pakiecie. 

Prawdziwą sobą stałam się w momencie, gdy zamieszkałam w Hiszpanii i zaczęłam podróżować kamperem. Będąc blisko natury i wśród ludzi, dla których nie pieniądze mają największą wartość, a celebrowanie czasu i drugi człowiek, przewartościowałam i swoje życie. Ja, która kocha siebie, drugiego człowieka, przyrodę i przygodę - to NATURALNA JA.

Wyjazdy kamperowe dla kobiet „Girls in the van” / Fot. Kash Hryciów

Jak wziąć udział w konkursie?

Najpierw należy skorzystać ze specjalnej promocji. Każdy, kto do 31 grudnia tego roku kupi wybrany produkt marki Remington, a następnie zarejestruje zakup, otrzyma nagrodę gwarantowaną, czyli jeden ze srebrnych modeli biżuterii YES (kolczyki lub naszyjnik z motywem monstery). 

Mat. prasowe

Promocja Remington obejmuje urządzenia do stylizacji włosów z serii Botanicals™: suszarkę, suszarko-lokówkę obrotową, lokówkę stożkową oraz prostownicę, które wykorzystują naturalne właściwości aloesu, jojoby i róży. Zaawansowana technologicznie powłoka ceramiczna, wzbogacona o mikroodżywki, pielęgnuje włosy, sprawiając, że stają się gładkie i lśniące. 

Mat. prasowe

Możesz też wybrać coś z serii Proluxe YOU™. Inteligentna technologia StyleAdapt™, którą zastosowano w gorącej szczotce, suszarce, lokówko-suszarce, lokówce oraz prostownicy, dostosowuje się do typu włosów i techniki stylizacji. Natomiast uzyskane efekty utrzymują się aż do 24 godzin*. 

Mat. prasowe

Co dalej? Po skorzystaniu z promocji, wykonaj zadanie konkursowe: „Podziel się tym, jak w naturalny sposób dbasz o siebie”. Możesz to zrobić w formie tekstu, zdjęcia lub filmu, który wyślesz za pomocą formularza konkursowego dostępnego na stronie akcji. Zwyciężczynie wyłoni jury w składzie: redakcja ELLE, blogerka The Travelling Onion oraz przedstawiciele marki Remington.

Poza nagrodą główną, jaką jest tygodniowa wyprawa kamperem po wybrzeżach Andaluzji, możesz zgarnąć też wybrane urządzenie z serii Botanicals™. Więcej informacji na temat akcji znajdziesz na stronie Naturalnie-ty.pl. Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia 2023 roku. Wyjazdy kamperowe dla kobiet „Girls in the van” / Fot. Kash Hryciów

*Fryzury utrzymują się do 24 godzin podczas prób laboratoryjnych.