Konkurs ELLE.pl x AVON Maxima

Zadanie jest proste: wymyśl i przedstaw nam wyzwanie, które chciałabyś zrealizować oraz zaprezentować na ELLE.pl. Zawsze chciałaś nauczyć się jazdy na wrotkach? A może marzą Ci się warsztaty wyplatania koszyków wiklinowych w stylu Jane Birkin? Autorka najbardziej kreatywnego pomysłu, który nas zachwyci, wygra dzień pełen wyzwań. Nie tylko będzie mogła spełnić wymyślone przez siebie zadanie i wykazać się odwagą (lub spełnić marzenie!), ale też zobaczy, jak wygląda praca redaktorki ELLE.pl - spędzi dzień wraz z redaktorką i korespondentką redakcji.

Wybraną laureatkę zaprosimy do naszego biura, gdzie przybliżymy jej naszą pracę i zlecimy specjalne zadanie. Wybierzemy się też w miasto, by zrobić research do materiału redakcyjnego i odwiedzimy jedną z ulubionych marek kosmetycznych. Zwyciężczyni konkursu nie tylko spędzi dzień jako redaktorka ELLE.pl i zrealizuje z nami swoje wyzwanie, ale też otrzyma zapach AVON Maxima

Wśród zgłoszonych wyzwań wybierzemy też kilka najciekawszych, a ich autorom wręczymy aż 14 zestawów perfum marki AVON. Aby wziąć udział w konkursie wypełnij poniższy formularz.

Wszystkim dziękujemy za zgłoszenia, a laureatom gratulujemy nagród!

Lista laureatów poniżej, wszyscy wyróżnieni otrzymają maila na podany w zgłoszeniu konkursowym adres.

Nagroda główna: Dzień pełen wyzwań oraz zapach Avon Maxima

juliago...@wp.pl
 

Nagroda dodatkowa: zapach Avon Maxima
nogaj.ma...@gmail.com
anastasiiame...@gmail.com
anna.woj...@gmail.com
jul...@gmail.com
martyna.mo...@gmail.com
j_ber...@wp.pl
sadziko...@onet.pl
aszym...@gmail.com
250...@poczta.onet.pl
rondz...@freenet.de
nataliakli...@wp.pl
kamil.sala...@gmail.com
aleksandrawali...@gmail.com
malinowskazu...@gmail.com