Nie mogą obiecać Wam, że zorganizują niezapomniany wieczór w mgnieniu oka, ale zamiast 2 lat wystarczą im 3 miesiące. Mają do zaoferowania naprawdę wiele udogodnień i wnętrza, od których nie sposób oderwać wzroku. Zespół Dworu Afrodyta pisze na swoim blogu, że „to nie będzie perfekcyjny dzień”. Niestety nikt nie posiada jeszcze władzy nad pogodą. Czasem nie uda się też uniknąć wydarzeń losowych jak zgubione obrączki. Jednak z pomocą profesjonalistów i w pięknym otoczeniu Twoje wesele może być naprawdę bliskie perfekcji.

Jak wybrać miejsce na wesele?

To te wnętrza będą tłem dla pamiątkowej sesji zdjęciowej. Na tym parkiecie goście będą stawiać taneczne kroki aż do świtu. Lub jedynie do północy, jeśli nie macie ochoty na całonocną zabawę. Dwór Afrodyta to miejsce otwarte na wszelkie potrzeby młodych par. Do jego zalet należy nie tylko dogodna lokalizacja (jedynie 30 kilometrów od Warszawy), ale też niezwykle elastyczne podejście. Koordynatorzy w Dworze Afrodyta zawsze służą radą i bogatym doświadczeniem. Z chęcią zaplanują każdy aspekt Waszego wesela: od kameralnego ślubu w otoczeniu natury, przez powitanie gości lampką szampana aż po zwieńczające wieczór krojenie tortu.

W swoim portfolio mają wiele udanych wesel. Zanim zobaczymy, jak prezentowały się wybrane z nich, mamy przyjemność zaprosić Was na Dzień Inspiracji.

Już 24 kwietnia czeka na Was degustacja smakołyków przygotowanych przez szefów kuchni Dworu Afrodyta, a także zjawiskowego tortu weselnego. Dodatkowo na gości czekają warsztaty makijaży, pokazy taneczne i występ kwartetu smyczkowego.

Wesele w Dworze Afrodyta 

Możemy spróbować ubrać w słowa zjawiskowy wystrój wnętrz. Opisać reprezentacyjne wejście zwieńczone kolumnadą, widok zza wysokich okien ze szprosami i zielony ogród rozświetlony girlandami. Nic jednak nie odda atmosfery tak dobrze jak zdjęcia. W progach podwarszawskiej posiadłości zawarcie związku małżeńskiego świętowało już ponad 130 par. A każdej uroczystości towarzyszył blask fleszy, dzięki czemu możemy przyjrzeć się dotychczasowym realizacjom. 

Wesele zimą

Kto powiedział, że najlepszą porą na ślub są ciepłe miesiące? Niskie temperatury są dobrym pretekstem do wzbogacenia weselnej stylizacji o modne dodatki, takie jak eleganckie płaszcze i krótkie futerka. Dodatkowo błyszczące elementy sukni ślubnej pięknie zaprezentują się na tle skrzącego śniegu i lodowych sopli. Wesele zimą to także możliwość zabawy w otoczeniu świątecznych dekoracji. Sala mieniąca się choinkowymi światełkami, zapach iglaków unoszący się w powietrzu i jazzujące dźwięki pianina – brzmi jak przepis na wesele w ciepły, rodzinnym klimacie.

Wesele glamour

Jeden z najpopularniejszych motywów weselnych. Wcale nas to dziwi, bo kto choć na jeden dzień nie chciałby przenieść się do świata przepychu, bogatych zdobień i pałacowych wnętrz? Jeśli zdecydujecie się na Dwór Afrodyta, nie będziecie potrzebowali wielu dekoracji do osiągnięcia fenomenalnego efektu. Zarówno bryła budynku, jak i przestronne pomieszczenia robią ogromne wrażenie. Koordynacja wesela w stylu glamour może wydawać się skomplikowana. Tutaj wszystko musi być dopięte na ostatni guzik: od luksusowej zastawy, przez wymyślne świeczniki i pełne rozmachu kwiatowe bukiety. Na szczęście doświadczony zespół stworzy piękną uroczystość od A do Z. Nawet najbardziej wymagające pary będą zadowolone z rezultatów.

Wesele Slow Wedding

Jacek Gąsiorowski; slubnestudio.net

Jacek Gąsiorowski; slubnestudio.net

W opozycji do stylu glamour stoją coraz popularniejsze wesela w rytmie slow. Nie ma tu napiętego do granic możliwości harmonogramu i ociekających złotem dekoracji. Ich miejsce zajmuje wszechobecny luz, bliskość natury i ekologiczne rozwiązania. Pamiętną częścią uroczystości może stać się ślub plenerowy. Miłość i wierność możecie obiecać sobie w cieniu rozłożystych gałęzi drzew, a następnie tańczyć pod gołym niebem do białego rana. Zamiast neonowych instalacji i białych obrusów, we wnętrzach pojawiają się naturalne materiały, świeże kwiaty i rustykalne akcesoria. Wszystko po to, aby młoda para i zgromadzeni goście czuli się jak najbardziej swobodnie.

Wesele Last Minute

Nie każdy z nas chce miesiącami planować weselną zabawę. Coraz więcej par decyduje się na skrócenie okresu narzeczeństwa. Duży wpływ miała na to pandemia, przez którą wiele wesel musiało zostać odłożonych na później. Kompleksowe wsparcie w organizacji wesela sprawia, że wymarzoną uroczystość uda się zorganizować nawet w 3 miesiące! To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią ciągnących się w nieskończoność przygotowań i uczucia niepewności. 

Dwór w podwarszawskich Radziejowicach to także doskonałe miejsce na organizację wieczoru panieńskiego i innych przyjęć okolicznościowych. Więcej zdjęć i ślubnych inspiracji znajdziecie na stronie internetowej Dworu Afrodyta