W 2024 roku wielkie zmiany będą nieuniknione. Takich czasów w astrologii jeszcze nie przeżyliśmy. Luty to miesiąc, w którym aż sześć planet ustawi się w znaku Wodnika. Niepewność, niepokój i podekscytowanie to emocje, które zaczną się ze sobą przeplatać. Zamiast próbować przewidzieć przyszłość, poddaj się woli Wszechświata. Zachodząca zmiana może być bardziej odświeżająca, niż myślisz. Wpływy Wodnika skierują Twoją duszę w stronę rewolucji. Rzeczy, o jakich nawet nie śniłaś, za chwilę staną się rzeczywistością. 

Słońce, Pluton, Mars, Wenus, Merkury i Księżyc w Wodniku. Te tranzyty zaprowadzą rewolucję w duszy. 

Wenus w Wodniku odkryje prawdę

W styczniu mieliśmy do czynienia z łagodnymi wpływami Wenus w Koziorożcu. Wzmacnialiśmy swoje relacje, budując pod nimi solidne fundamenty. Wielkiej zmiany doświadczymy, gdy 16 lutego 2024 Wenus wkroczy do znaku Wodnika. Planeta miłości ustawi się w jednej linii z Plutonem w potężnym punkcie 0 stopni zodiaku. Tę energię poczujemy już w Walentynki. Będzie to namiętna, wyzwalająca siła otwierająca umysły i serca. Pokaże nam, jak kochać i akceptować innych takimi, jakimi są, zamiast próbować kogoś zmieniać. Sytuacje wywołane tym tranzytem zdejmą maski, by ujawnić nasze prawdziwe „ja”. Tylko szczere uczucie przetrwa test autentyczności, jaki oferuje bogini piękna w Wodniku.

Koniunkcja Wenus z Plutonem w Wodniku

Wenus symbolizuje miłość, delikatność i harmonię w relacjach. W połączeniu z Plutonem, planetą transformacji, wpłynie na głęboką przebudowę naszych uczuć i związków. Aspekt między Wenus a Plutonem może przynieść namiętne chwile w relacjach, lecz również narazić na silne, emocjonalne przeżycia. To czas, kiedy warto zgłębić swoje uczucia i zrozumieć, jakie motywy kierują sercem. Wenus i Pluton są wyjątkową kombinacją mocy, która pomaga osiągnąć autentyczną bliskość. Wskazują na sukces w partnerstwie w miłości oraz finansach. Pod warunkiem, że pokażemy światu swoje rzetelne oblicze. Ten, kto nie będzie grać w otwarte karty, utraci szansę na potencjalne zwycięstwo. 

Pluton jest kojarzony z procesami odrodzenia i regeneracji. Wpływ tej planety może oznaczać zdolność do przekształcania trudności w szanse oraz zdolność do odnawiania się po trudnych przeżyciach. Niech luty 2024 stanie się miesiącem, w którym znajdziesz równowagę w swoich relacjach i stworzysz chwile pełne miłości.